Duvar Kağıdı Whatsapp Arka Plan HD Duvar Kağıtları


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
iOS işletim sistemli iPhone kullanıcıları cep telefonlarının popüler uygulaması Whatsapp'ta kullanacakları arka plan duvar kağıtlarını arıyor. Whatsapp duvar kağıtları iPhone 6S, iPhone 6, iPhone 5S ve iPhone 5 modelleri için konumuzda yer alıyor.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: n000k ve Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
:tşk:
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt