İpucu Whats App Görünüm Bilgisi

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Whats App Görünüm Bilgisi
Symbian için belki de oturup kafa patlattığım son projemdir. Symbianı elimden geldiği sürece daha da geliştirmek isterdim ama yapabileceklerim maalesef bu kadardır.
Symbianda en çok kullandığımız uygulamalardan biri olan whats app'i daha keyifli ve azıcık olsada değişiklik katmak için kolları sıvadım ve bana göre ortaya güzel birşey çıktı :)

Yeni görünüm Whats App'in yeni sürümünde benim hazırlamış olduğum WhatsApp V.2.11.(804) [HG Mod] - MaxiCep konusunda verilecektir

[/IMG]

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61, warsofwon, Mr. SaLÇa ve 4 diğerleri

asigsasi

asigsasi

Üye
ellerine emeğine sağlık :) güzel olmuş :)
en çok istenen özellik arka planı kendimizin değiştirmesi tema dan hariç :) o da şimdilik olumsuz gibi görünüyor

lazye

lazye

Üye
Uzun bi aradan sonra symbianda ilk kez gördüm :)

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Güzel çalışma olmuş kardeş, emeğine sağlık.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Eline sağlık güzel çalışma olmuş :) bu arkaplan değiştirme özelliği bence olmayacak gibi çünkü symbian özelliği uygulamalarda tema arkaplanını kullanıyo whatsap bence bu yüzden yapamıyor :hmmm belki yapılabilir de :hmmm

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık güzel çalışma olmuş :) bu arkaplan değiştirme özelliği bence olmayacak gibi çünkü symbian özelliği uygulamalarda tema arkaplanını kullanıyo whatsap bence bu yüzden yapamıyor :hmmm belki yapılabilir de :hmmm
Teşekkürler. Şuan aklıma gelmiyor var mı yok mu diye ama herhangi bir uygulamada arka planın değiştiğini gördünüz mü? Eğer var ise whats app da olur...

ringofdie

ringofdie

Üye
Teşekkürler. Şuan aklıma gelmiyor var mı yok mu diye ama herhangi bir uygulamada arka planın değiştiğini gördünüz mü? Eğer var ise whats app da olur...

Dragon sight uygulamaları için konuşsak yada şu kilit uygulamalarında istediğin resmi seçme olayından bence mümkün(ama bu whatsapp ın elinde) :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Dragon sight uygulamaları için konuşsak yada şu kilit uygulamalarında istediğin resmi seçme olayından bence mümkün(ama bu whatsapp ın elinde) :)
Ben çok uygulama denemediğim için hangi uygulamada arka plan değişiyor bilmiyorum. Varsa zaten whats app dede olur. Seninde dediğin gibi bu whats app in elinde...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
program içinde yazılan kod eğer temayı kullanmayı gerektiriyorsa onu çözmemiz çok zor, ama default olarak temadan alıyorsa birşey yapabiliriz belki

0MG90

0MG90

Üye
Eline sağlık :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: lazye
sLeepLe

sLeepLe

Üye
kilit programları kilit ekranını etkiliyo kilit ekranını açtığında önüne çıkan bir program sadece bu arka planla alakası yok bence :) Mesutun da dediği gibi büyük ihtimal

sena5135

sena5135

Üye
s60v5?

okankayci

okankayci

Üye
olur bnce whatsapp boyutu azaltmak için temadan çekiyo grafikleri ama yapılabiri zor olmaz bnce bı kac satırla degıstırılebılır hedef dizini :)

sempaticafe

Üye
merakla bekliyoruz. Allah kolaylık versin.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
yakında whatsapp ile ilgili birkaç çalışmamız var yabancılar ile bakalım :)

• Beğen
Tepkiler: lazye
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Çok Teşekkürler İşime Yarıyacak Gibi

tupyupp

tupyupp

Üye
Abi güzel olmuş eline sağlık. Şu iletildi tikleri daha belirgin bir renk olsa daha güzel olurdu diye düşünüyorum. :)
yakında whatsapp ile ilgili birkaç çalışmamız var yabancılar ile bakalım :)
abi merakla bekliyoruz ne zaman sonuç alırsınız? :)

• Beğen
Tepkiler: Mr. SaLÇa