Öneri WHAFF para kasma hilesi (Yok böyle bise)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drhasanayy

Üye
    Konu Sahibi
WHAFF para kasma hilesi (Yok böyle bise)
Android markette bulunan para kazanma uygulamaları içerisinde en popüler ve en çok kazandıran uygulamayı sizlere tanıtıyorum. Whaff ismini illaki bi yerlerden duymuşsunuzdur herkes referans kodlarını paylaşıyor. Yorumlarda da buna sık sık rastlıyorum. Şimdi programdan bahsedeyim, program indirme ve özel görevler yerine getirme temeline dayanan güzel bir uygulama. Ülke, cihaza göre görevler tanımlıyor ve bunu yerine getirdiğinizde para kazanıyorsunuz. Üstelik yok gold, yok point filan da değil direkt dolar olarak hesabınızda birikiyor. Biriken parayı da paypal hesabına çekebiliyorsunuz. Üstelik öyle zor da değil, Güzel bir VPN bulun hergün başka bir ülkenin uygulamarını görün, günde 15-16$ çok rahat kazanabilirsiniz. On numara para kazanma yöntemi evde boş duracağınıza, bu şekilde gelir elde edebilirsiniz. Üstelik benim özel referans kodum sayesinde direkt olarak belli bir miktar parayla başlayabilir, tüm tekliflerden ekstra gelir edebilirsiniz. Android marketten ( uygulamayı indirin ve kurun. bilgilerinizi girdiğiniz ekranda sizden bir kod girmenizi isteyecek CQ60373 bu kodu gireceksiniz. Şimdiden iyi kazançlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt