wechat kullananlar

• 15 Mart 2013
  • 5436 Okunma
  • 11 Cevap

1. arkadaşlar ben bu wechat i kurdum ama kaydolurken hangi versiyonunu denersem deneyeyim hep 'server busy' uyarısı alıyorum ovi dekini bile denememe rağmen.bilen,kullanan varsa bi yardımcı olabilir mi hata neresindedir,çalışan sürümü falan var mıdır diye?çünkü çok iyi bi programa benziyor ve kullanmak eğlenceli olabilir :D

Yazan: *<hayta>*
  2. bende WeChat kullanıyorm Kac aydır gayet iyi çalışan program bianda
    bozuldu!WeChat e giremiyorum artık ancak net
    baglantısını kapatarak girebiliyorm yoksa
    baglantıyı actıgım anda kendini kapatıyor
    parolayı degiştrdim tekrar kayıt yaptım sildim
    tekrar yukledim ne yaptıysam olmadı girdigim anda program tekrar kapanıyor lutfen acil
    yardım ! Şimdiden tesekkur ediyorm.

3. sorunlar farklı olsa da bi noktada birbirine benziyor aslında;ama en azından sen önceden kullanabiliyormuşsun.bense aylardır her gün denememe rağmen hep aynı hata.

4. bende yeni yükledim server busy hatası alıyorum. giriş yapamadım. varmı buna çözüm bulabilen. telefonum n97 symbian s60v5

5. [COLOR=""][SIZE=""]arkadaşlar wechat için vodafone hattı biraz sıkıntılı ondan girmiyor avea veya turkcell de sorun yok yada wifi ile bağlanın deneyin[/SIZE][/COLOR]

6. aynen wifide sıkıntı yok,vodafone da hazır olan bağlantı etkinleşmiyor bile..feedback yaptık ama pek de kaale alacaklarını sanmıyorum:)

7. bi aqa kullanmıştım

8. ne çektim bu vodafone dan ya. hiç bi yerde 3g si çekmez, sürekli bağlantı kopar, mesajlar iletilmez. Allah kahretsin.

9. Avea nin da pek farkı yok

10. vodafone hattı ile bi alakası olduğunu sanmıyorum önceden giriyordum vodafone ile ama bende şimdi server busy hatası almaya başladım neyden kaynaklanıyor acaba :s

11. ben wechat i uzun zamandır kullanıyorum.hiç sorun yaşamadım.defalarca kaldırıp yeniden kurdum.hattım turkcell tel n95 8gb.

12. Vodafonla filan ilgisi yok benimki avea bende de oluyor.

ÇÖZÜM: Bilgisayardan wechatin sitesine girin ve üye olun. Bilgileri doldurup oturum açtıktan sonra orda ingilizce olarak cihaz ekle diyor. Peki bunu nasıl yapacağız çok kolay. Telefonumuzun tarayıcısı ile wechatın sitesine giriş yaptıktan sonra orda birkaç kutu daha dolduruyoruz tamamdır artık telefonumuzu tanıtmış oluyoruz. Artık wechat programıyla giriş yapabilirsiniz.

Son düzenleme: 10 Eylül 2013
Yüklüyor...
16/11/2018 - 17:15