Weahdan muhteşem final

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Weahdan muhteşem final
Weah'dan muhteşem final

Zidane ve Shevchenko Weah'ın veda maçında forma giydi

George Weah, son maçında ağları üç kez havalandırdı
Afrika ve dünya futbolunun unutulmaz golcüsü George Weah, jübile maçında hat-trick yaparak futbola nokta koydu.

Liberyalı golcü George Weah, Marsilya'nın Velodrome Stadı'nda oynanan jübile maçıyla futbol kariyerini noktaladı.

Ülkesinde ekim ayındaki devlet başkanlığı seçimlerine katılmayı planlayan Weah, dünya futbolunun en büyük isimlerini biraraya getiren jübilesinde hat-trick yaparak gecenin yıldızı oldu.

Zinedine Zidane, Andriy Shevchenko ve Didier Drogba gibi seçkin isimlerin oynadığı jübilede 'Weah'ın Arkadaşları', 'All Stars' takımını 9-8 yenerken, 38 yaşındaki Weah iki ekipte de birer devre forma giydi.

Weah karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada, "son maçımda gol atmak istiyordum ve bunu üç kez başardım. Çok mutluyum" sözleriyle duygularını dile getirdi.

1995'de Afrika, Avrupa ve dünyada yılın futbolcusu seçilen Afrikalı yıldız, kariyerinin en parlak dönemini 1995-2000 yılları arasında forma giydiği Milan'da yaşadı.

Avrupa kariyerini dört yıl önce Olympique Marsilya'da bitiren Weah; Monaco, Paris St Germain, Chelsea ve Manchester City takımlarında oynadı.

Golcü oyuncu daha sonra Birleşik Arap Emirlikleri'nde bir süre forma giydi.

.ıl[ uluc ]lı.

Üye
Bu adam Fifa 99 da Milanda oynayan Weah mı????

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by .ıl[ uluc ]lı.@Jun 12 2005, 01:17 AM
Bu adam Fifa 99 da Milanda oynayan Weah mı????
[post=82258]Quoted post[/post]​

okusaydın bu soruyu sormazdın ;)

.ıl[ uluc ]lı.

Üye
Originally posted by the_patriot+Jun 12 2005, 01:19 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(the_patriot &#064; Jun 12 2005, 01:19 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-.ıl&#091; uluc
lı.,Jun 12 2005, 01:17 AM]Bu adam Fifa 99 da Milanda oynayan Weah mı????
[post=82258]Quoted post[/post]​

okusaydın bu soruyu sormazdın ;)
[post=82262]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Orayi kacirmisim

Fifa 99 da Gs de knupp

BJK de rovosata die adamlar var...

Ben ordan seettim.

jason

Üye
bende de weahın celsadaki 31 nolu forması var

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Euro Sport&#39;tan Canlı izledim.Eğlenceli bir maç oldu... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt