Wazapp v0.8.11 MeeGo

• 13 Ekim 2012
  • 3310 Okunma
  • 44 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Wazapp v0.8.11 MeeGo İndir

.bruce. bunu beğendi.
  2. eyvallah anıl teşekkürler :D

ANIL bunu beğendi.
  3. birde şu dosya alıp gönderebilme işini halledebilseler tam süper olacak :)

4. anlayamadım açarmısın biraz

5. abi normal whatsapp da dosya ve resim falan gönderimi varya wazapp da yok şuan onu diyor arkadaş..

6. Acemilik kötü bişey :ehe

7. iyiymiş randıman alabiliyormusunuz bari?

8. henüz yükleme fırsatım olmadı benim

9. ben kullanıyorum whatsappdan farkı yok sadece kapattığında mesajlar gelmiyor o kadar.. yAlnız Anıl senin koyduğun sürüm numarası baya değişik :hmmm

10. rar'dan nasıl çıkartıyorduk bunu

11. abi cihazda dosya kutusu yüklüyse zaten yıkladığında direk dosya kutusu açılır üstüne basılı tut extract files de sonra çıkaracağın yeri seç :)

12. konu kilit. tgalal'ın yayınladığı en son sürüm 0.2.7dir. bu da muhtemelen 0.2.7 sürümü.

13. :hmmm

< Resmi açmak için tıklayın >

14. google'ı aratıyorum ne kendi sitesinde ne de talk maemo'da çıkmıyor. kendi sitesindeki son sürüm 0.2.7'dir. konuyu aldığın yerin linkini ver de bakalım neymiş ne değilmiş.

15. Bu resmi google araması ile buldum zaten. Geliştirme sürümü. Aldığım kaynak üyelik istiyor.

16. tamam olay anlaşıldı, geliştirici sürümüymüş. bu ama yine de geliştiren kişi hiç bahsetmediği için versiyon sürümünü ilk defa gördüm.

- - - Eklendi - - -

onu da buldum ben. dediğim gibi geliştiren kişi paylaşmamış.

- - - Eklendi - - -

neyse yanlış anlaşılma için kusura bakmayın. biraz daha derine inince kullanıcılar tarafından paylaşıldığını gördüm. o resim talk maemoda konunun 509. sayfasında http://talk.maemo.org/showthread.php?t=84318&page=509
    wiki sayfasında da son geliştirici sürümü mevcutmuş. http://wiki.maemo.org/Wazapp

17. bu süründe daha çok seçenek mevcut sanırım yükleyeyim bakalım

18. Anıl yüklenmiyor yalnız yükleme pakedi bukunamadı diyor.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/12/2018 - 01:46