Wavenin son güncellemesi JJ9 incelemesi (Link eklendi)

Sponsorlu Bağlantılar

m.uti

Üye
arkadaşlar benim sürüm jvje6 bu sürümü kiesi açtım en son sürüm güncellemesi dedi bende güncelledim bu jj9 un üstümü yoksa bunlar hergün yeni bir sürümmü koyuyorlar yardımcı olursanız sevinirim jj9 a bende geçebilirmiyim internet çok güzel dediler oyüzden sadece en nete çok giriyorum benim için çok önemli

--------------- Ekleme ---------------

silver yardımcı olursan sevinirim

mildew583

mildew583

Üye
arkadaşlar benim sürüm jvje6 bu sürümü kiesi açtım en son sürüm güncellemesi dedi bende güncelledim bu jj9 un üstümü yoksa bunlar hergün yeni bir sürümmü koyuyorlar yardımcı olursanız sevinirim jj9 a bende geçebilirmiyim internet çok güzel dediler oyüzden sadece en nete çok giriyorum benim için çok önemli

je6 çok eski bir sürümdür.http://www.maxicep.com/bada-os/yazilim-guncelleme-kontrolu-nasil-yapilir-426213.html buradan hangi harflerin ne anlama geldiğini öğrenebilirsin. xxjj9 a geçmek istiyorsan önce bada 1.2 versiyonunu yüklemen lazım XXJID versiyonunu.

erem.qns

erem.qns

Üye
JVJK1 e kurulurmu ?

Hijacker_worm

Hijacker_worm

Üye
Beyler konu başliği değişmeli yeni takip edenler sknti yaşayabilr son güncelleme jj9 değildir

iuee

Üye
telefonu 1.2 xjid olarak aldım fakat hicbir yere baglanamıyorum yukseltmek istedim xjid uzerine j9 ku yuklemeye calıstım fakat 2 link var jid dosyası indirdigimde S8500XXJJ9 isimli klasorde bide guncelleme icin olan linkte GT-S8500XXJJAS8500OXAJJA_XEO isimli klasor, simdi 1.2 xjid yuklu telefona j9 yuklerken hangi klasoru kullanıcam.boot ve downlodu secmeden yapıyoruz eger flash yapmak istesek (bootu secsek) boot ve factory fs dosyasına nasıl ulasırım tesekkur ederim.

--------------- Ekleme ---------------

sanırsam yaptım. ilk once guncelleme icin olan linki kullandım telefon kafayı yedi muhtelemen bi dosyayı eksik yada yanlıs yaptım bilmiyorum acılıp kapanıyodu tekrar jid linkini kullandım ve boot sectim belki duzelir diye duzeldi

Üst Alt