Wave satılıp galaxy s alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Wave satılıp Galaxy s alınırmı?

• alınır

Kullanılan: 30 37.0%
  • alınmaz

Kullanılan: 51 63.0%

• Kullanılan toplam oy
    81
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
americanboy

americanboy

Üye
    Konu Sahibi
Wave satılıp galaxy s alınır mı?
arkadaşlar bende wave var ama galaxy s de ayrı bir cebediyor beni sizce wave i satıp galaxy s alsammı?

senam38

Üye
eğer arasında fark görüyorsan al derim ama bence satıp almak mantıksız çünkü satsan en fazla wave 700 eder üzerine 800 tl daha koyup alacaksın bence değmez arasındaki terk fark android sen bilirsin

genckamyoncu

Üye
İşletim sistemi dışında hemen hemen hiç fark yok.
Galaxy S ile gece çekimi yapamazsın çünkü cihazda Flash yok. Cebinde taşımak ayrı bir sıkıntı. Hem senin cihaz arkadaşında dedigi gibi en fazla 700 eder. üzerine 800 daha koyup wave ile aynı özelliklerde bir cihaz fiyat/performans olarak çok mantıksız.

silver021

silver021

Üye
lüzumsuz (:

:::burak:::

:::burak:::

Üye
malzemesi daha kötü ,büyük ,flaş yok,pil daha az gidiyo bunlarmı seni cezbetti?

denizci535

denizci535

Üye
Aynen katılıyorum. Pil sorunun olmayan telefonu satma. Ve wave sana herşeyi fazla veriyor. Sadece flash player 10.1 gerçekten gelirse 1000 tl aşağı satma. Ben de flash player bekliyorum.

americanboy

americanboy

Üye
    Konu Sahibi
pasaport kayıtlı sıfır kutusu açılmamış 900 e galaxy s var onu almayı düşünüyordum

americanboy

americanboy

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar galaxy s alıyorum olay bitmiştir.

TasteKiN

TasteKiN

Üye
adam android almış siteyi unutmuş dert yok tasa yok demek ki :)

eaagent

eaagent

Üye
çok para...

akdenizx

akdenizx

Üye
Galaxy tabıki de alınır. O paraya değer mi ? bence degmez. Wave 2 ondan daha iyi.

carfeng

carfeng

Üye
Galaxy tabıki de alınır. O paraya değer mi ? bence degmez. Wave 2 ondan daha iyi.

Bencede wave 2 nin tek sıkıntısı oyun uygulama onun da bir çözümü bulunsa çok güzel olucak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt