Wave firmware 2 den orjinal rooma dönüş hatası tel acılmıyor ne olur yardım

Sponsorlu Bağlantılar

tatangida

tatangida

Üye
    Konu Sahibi
Wave firmware 2 den orjinal rooma dönüş hatası tel acılmıyor ne olur yardım
Arkadaşlar ben 2.0 versiyonu yükledim memnun kalmadım ve orjinal rooma dönmek için bu akşam multiloader ile sadece boot'u Attım Ve Tel Kendi kendine Reset Attı Samsun Wave GT-S8500 Ekranında Kaldı Nasıl Açacağım Telefonu Ne Olur Yardım

ceycey111

ceycey111

Üye
herseye bastan basla kardes

tatangida

tatangida

Üye
    Konu Sahibi
Açılmıyor Tel kitlendi Samsun Wave GT-S8500 Yazısında
ya download Moduna Alacam'da Nasıl Becerecem Onu Olmuyor :S

----------Eklendi @ 23:54:06 ---------- Yazıldı @ 23:51:07 ----------

Allah Aşkına Bilen Birisi Baksın Ya

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
dostum bataryanı çıkar bi 5 dk sonra batarya cıkıkken acma tuşuna basılı tut bunu içindeki kondasitörlerdeki voltajı boşaltmak için yapıyorzsonra bataryanı tak teli açma ama

sonra usb kablonu pc ne bağla ve telefona 15-20 defa hızlı hızlı tak cıkar biosun kafası karışacaktır ben buna kendimce bios sıfırlama diyorum

daha sonra telefonu download modede aç ve bu konuda anlattıklarımı adım adım uyğula http://www.maxicep.com/bada-os-genel-destek/wave-2-orginal-roma-donme-resimli-anlatim-584275.html

sonuç no problem hayırlı olsun :)

• Beğen
Tepkiler: tatangida
tatangida

tatangida

Üye
    Konu Sahibi
skaptan kardeşim inşallah olur duacın olurum senin

----------Eklendi @ 09:53:39 ---------- Yazıldı @ 09:50:09 ----------

allah download mode a geçti :D allahımm cok saol bakalım sonuc ne olacak

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
skaptan kardeşim inşallah olur duacın olurum senin

----------Eklendi @ 09:53:39 ---------- Yazıldı @ 09:50:09 ----------

allah download mode a geçti :D allahımm cok saol bakalım sonuc ne olacak

sadece boot dosyası yükleme f ull flaşh at dzelir merak etme

• Beğen
tatangida

tatangida

Üye
    Konu Sahibi
düzeldi düzeldide korea gözüküyor güncelleme ona bir çaren varmı kardeş :S cok saol allah razı olsun calısıyor'da :S korkuyorum artık :S tur nasıl yapcaz

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
düzeldi düzeldide korea gözüküyor güncelleme ona bir çaren varmı kardeş :S cok saol allah razı olsun calısıyor'da :S korkuyorum artık :S tur nasıl yapcaz

*#5239870*# yaz ve presonfig seç ardından operator codeye *#27236*# yaz TUR seç sonra reset atacak makina ardından kiese tak

• Beğen
tatangida

tatangida

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim Çok Saol Sorunu Tamamen Düzelttim Ve Güncellemeyi Başarılı Şekilde kurdum Eyvallah

ceycey111

ceycey111

Üye
hayırlı olsun kardeş

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
ne mutlu bize ozaman :):)

croswise

Üye
Arkadaşlar bende güncelleme yaparken problem oluştu yaptıklarımı sırasıyla yazıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

Samsung wave 2 telefonu kies ile güncellemeye calıstım güncellendikten sonra telefon acıldı fakat uçak modunda kaldı ve ayarlar menusunde ucak modu yoktu bende internette biraz araştırma yaptıktan sonra ML ile download modda yüklemeye calıstım yükleme sırasında Err verdi ve ekran simsiyahtı baya bir süre bekledikten sonra telefona tepki olmayınca kabloyu cıkardım ve su anda telefona sanki bataryayı takmamışım gibi hiç bir tepki vermiyor, pili çıkarım dediğniz gibi kapatma tusunada basılı tuttum recovery modada almaya calıstım hiç bir tepki vermiyor. Yardımlarınız bekliyorum, Teşekkürler.

gurkanoguz

Üye
genelde bu sorun arka arkaya işlem yapmaktan kaynaklıdır cihazın flaş ı ağpırlığı kaldıramayıp kendini pauseye alıyor bunu açmanın tek yolu bataryayı 2 dakika çıkarıp tekrar taılması ve ses tuşuna alt kısımına basılı ve ekran açma tuşunada aynı anda basmalı yani sağ üst tuş sonra cihazı açın ekrana yazılım atma otomatikman gelecek usb kablonuzu bağlayın yeniden yükleme işlemine geçin sorun çözülecektir...

Üst Alt