Wave 2 pc bağlantı problemi

Sponsorlu Bağlantılar

kukumaw

kukumaw

Üye
    Konu Sahibi
Wave 2 pc bağlantı problemi
Arkadaşlar 2 aylık Wave 2 kullanıcısıyım. şimdiye kadar hiçbir problem yaşamadım. ancak sorun şu 2 gündür telefonumu kablo ile pc ye gerek yığın bellek gerek kies modunda bağlamak istediğimde pc telefonu telefon pc görmüyor. pc telefonu gördüğünde yazılımı yüklemede yarıda kesip usb aygıtı tanınmıyor uyarısı çıkıyor. pc ye format attım. telefona da hard format attım. usb kablosunu en az 5 kez değiştirdim değişen birşey yok. kafayı yiyecem. telefonu servise göndermek istemiyorum. yardımcı olacak var mı

furkey

Üye
usb driverını yükledin mi?

kukumaw

kukumaw

Üye
    Konu Sahibi
windows 7 yarıda kesiyor. driver bende yok başka yerde de bulamadım başka yerde link varsa pm yollarsan makbule geçer

fullwar

fullwar

Üye
Bu işlemleri baştan yapmanızı öneririm. Windows 7'de driver yüklemenize gerek yoktur. Zaten o buluyor. Kies'i kaldırın. Kies'i kayıt defterinden silin. Kies'in son sürümünü yükleyin. Cihazı mod seçmeden farklı usb slotundan bağlayın. Bir süre sürücülerin kurulmasını bekleyin. Yönet menüsünde disk yönetimini kontrol edin. Bakalım cihazı görüyormu?

kukumaw

kukumaw

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar kiesi your unistallerde süper modda siliyorum. kayıt defterinden ayrıca silmeme gerek yok. vin 7 buluyor ama driveri yüklerken hata mesajı alıyorum. sonrası aynen cihazda problem var galiba diğer pclerde de yüklemiyor. usb aygıtlardan biri çalışmadığı için yüklenemedi diyerek yarıda kesiyor. servise gidecem artık :(

furkey

Üye
sağolun arkadaşlar kiesi your unistallerde süper modda siliyorum. kayıt defterinden ayrıca silmeme gerek yok. vin 7 buluyor ama driveri yüklerken hata mesajı alıyorum. sonrası aynen cihazda problem var galiba diğer pclerde de yüklemiyor. usb aygıtlardan biri çalışmadığı için yüklenemedi diyerek yarıda kesiyor. servise gidecem artık :(

sen driverı yükle win7 benim bildiğim otomatik bulmuyor. Biraz araştır yeni driverları. Bada 2 yüklenmesi için olanlardan... Ama kurmadan önce program ekle-kaldır menüsünden samsungla ilgili driverları sil ondan sonra önce kies yükle sonra kiesten driverları sonra yeni driverları...

fullwar

fullwar

Üye
sen driverı yükle win7 benim bildiğim otomatik bulmuyor. Biraz araştır yeni driverları. Bada 2 yüklenmesi için olanlardan... Ama kurmadan önce program ekle-kaldır menüsünden samsungla ilgili driverları sil ondan sonra önce kies yükle sonra kiesten driverları sonra yeni driverları...
Ben Star'dan beri hiç driver yüklemedim. Kies'i yükleyip geçiyorum. Teli direk bağlıyorum ve 5sn. içinde görüyor. Bu güne kadar cihazı görmediğini hatırlamıyorum. Ama yapacak bir şey yok arkadaş tüm seçenekleri denemiş zaten. Bence servislik birşey yok gibi. Bir şekilde görmesi lazım. Ben Bada 2 Beta'da bile sorun yaşamadım. Onda driver yüklemeyi unutmuştum yinede sorun olmadı. Şanslıyım herhalde. :)

furkey

Üye
Ben Star'dan beri hiç driver yüklemedim. Kies'i yükleyip geçiyorum. Teli direk bağlıyorum ve 5sn. içinde görüyor. Bu güne kadar cihazı görmediğini hatırlamıyorum. Ama yapacak bir şey yok arkadaş tüm seçenekleri denemiş zaten. Bence servislik birşey yok gibi. Bir şekilde görmesi lazım. Ben Bada 2 Beta'da bile sorun yaşamadım. Onda driver yüklemeyi unutmuştum yinede sorun olmadı. Şanslıyım herhalde. :)

sen o win7 yi kadir gecesi filan mı aldın :D Maaşallah her haltın driverı var :D Ben orijinale çevirirken driver yüklicem diye canım çıktı en sonunda baktım ki 64 bit driver yokmuş :D

fullwar

fullwar

Üye
Geçen akşam uyarı verdi gene Update. Samsung Mobile Device güncellemesi diye. :)

kukumaw

kukumaw

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim arkadaşlar. servise gittim sıvı teması dediler :( sorun şu telefonu şarj ettikten sonra o küçücük kapaktan 1 tane yağmur damlası canımın içi telefonumun usb bağlantısını oksitlemiş. yapmadılar :vurbende aslan yeğenimin tel servisine götürdüm. 2 damla solüsyonla halletti. sağlam şimdi.( telefon tamir görmüş oldu kahretsin :off:) eskiden spoof taraftarı değildim ama samsung bunu haketti :hih:. herbişeyi yükleyecemmmm :D

furkey

Üye
teşekkür ederim arkadaşlar. servise gittim sıvı teması dediler :( sorun şu telefonu şarj ettikten sonra o küçücük kapaktan 1 tane yağmur damlası canımın içi telefonumun usb bağlantısını oksitlemiş. yapmadılar :vurbende aslan yeğenimin tel servisine götürdüm. 2 damla solüsyonla halletti. sağlam şimdi.( telefon tamir görmüş oldu kahretsin :off:) eskiden spoof taraftarı değildim ama samsung bunu haketti :hih:. herbişeyi yükleyecemmmm :D

adamlar ne paralar kazanıyor zaten o apps %1 i bile anca eder heralde :D

fullwar

fullwar

Üye
Geçen telefona 1 bardak kahve döküldü. 3 haftadır tık yok. Şansın kralına sahibim galiba. Sayısal oynayayım.

furkey

Üye
Geçen telefona 1 bardak kahve döküldü. 3 haftadır tık yok. Şansın kralına sahibim galiba. Sayısal oynayayım.

senin de mübarek bi windowsun var 1 bardak kahvede hiç bişi olmayan bi telefonun var :D kadir gecesi filan mı doğdun :D

fullwar

fullwar

Üye
Evde 5 kişiydik, herkes gitti dedi telefonda tık yok. Sildim, bir süre kahve koktu o kadar. Hala canavar. Bu arada Win7 olayı normal birşey (bir daha yüklersem video koyarım) şansla alakası yok yani. Win 7 RC sürümünden beri hiçbirşeye sürücü yüklemedim. Update yetiyor.

fermanyk38

Üye
arkadaslar aynı sorun bendede basladı usbden sarj oluyor fakat aygıt gorunmuyor. :( daha 2 saat once resım vıdeo attım ama sımdı baglanmıyor devamlı usb algınlanmıyor dıyor :( benımkınde cok emınım sıvı teması bıle olmadı ne yapacagım :( yardım ıstıyorum format atacam olmuyor download mode gecırddım yıne gormuo delırecegım :(

goondy

Üye
selamu aleykum arkadaslar bnde wave 2 aldım gecen hafta pek ozelıgı yokmush ondroıde gore
pc baglanamıyorum cıhaz bulunumadı dıye arkadaslar yardımcı olursanız cok yexshı olur

Üst Alt