Haber Watch dogs ta hata alıyorum yardım

Sponsorlu Bağlantılar

007emin

007emin

Üye
    Konu Sahibi
Watch dogs ta hata alıyorum yardım
Beyler Watch dogs ta uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası alıyorum internette bir çözümü var dll ler ile ilgili onu yaptım çözüldü oyun açıldı ama diğer oyunlarım aynı hatayı verdi bende sistemi geri yükledim ve diğer oyunlarım açıldı ama o hata veriyor çözümü var mı?

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Yani watch dogsun hatası düzelince mi diğerleri gidiyor ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bende Geçen İndirdim Üyelik İstiyodu Sildim Geri Heves Filan Bırakmadi :(

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
007emin watch dogsun hatasını giderdiğinde mi diğer oyunların hata vermeye başladı kardeş ?Kardeş cevaplarla ilgilenmezsen çözemeyiz dimi ya :Darkadaşlar konu sahibi uyumuş mudur ? :D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
007emin watch dogsun hatasını giderdiğinde mi diğer oyunların hata vermeye başladı kardeş ?Kardeş cevaplarla ilgilenmezsen çözemeyiz dimi ya :Darkadaşlar konu sahibi uyumuş mudur ? :D
Benimkiyle İlgilen :utan

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Üye olmak neden bu kadar sorun oluşturdu anlayamadım şimdi :D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Şaçma Sapan Şeyler Gelecek Sonra Kim Uğraşacak Onlarla Oynamaya Değermi Oyun İndirdim Ama :hmmm
Valla oyun güzel oynamaya değer bence bi 5 dakikanı ayır derim kardeş.Bu arada RED DEAD REDEMPTİON oyunu varmı elinde bi upload etsen.Her yerde reklamlı var ya...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Valla oyun güzel oynamaya değer bence bi 5 dakikanı ayır derim kardeş.Bu arada RED DEAD REDEMPTİON oyunu varmı elinde bi upload etsen.Her yerde reklamlı var ya...
Googleye Sordunmu :islik

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Google hazretlerinde de xbox 360 için var hep pc için 2 tane var ikisi de reklamlı
O Zaman Yoktur Yada Çıkartabilirler Bazıları Bilerek Varmiş Gbi Konu Açıyorlar Reklamlara Tıklayalım Diye

007emin

007emin

Üye
    Konu Sahibi
Beyler kusura bakmayın giremedim bı yüzden cevap veremedim ve internetteki çözümü yaptığımda watch dogs açılıyor ama diğer oyunlar açılmıyor hatta directX bile artık yüklenemiyordu ben de sistemi geri yüklemek zorunda kaldım ve diğer oyunlarım açıldı ama watch dogs yine o hatayı verdi bunun başka çözümü yok mu?Bide o çözümü yaptıktan sonra oyunlarım açılmamaya başladıhatanın ismi şöyle
Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı (0xc00007b)

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap

007emin

007emin

Üye
    Konu Sahibi

işte ben o çözümü yaptı oyun açıldı ama diğer oyunlar açılmadı diğer oyunlarım o hatavı vermeye başladı ve directX bile kurulamıyordu ve bende sistemi geri yüklemek zorunda kaldım başka çözümü yok mu bu oyunun acaba

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
işte ben o çözümü yaptı oyun açıldı ama diğer oyunlar açılmadı diğer oyunlarım o hatavı vermeye başladı ve directX bile kurulamıyordu ve bende sistemi geri yüklemek zorunda kaldım başka çözümü yok mu bu oyunun acaba
:hmmm bilmiyorum ki :hmmm

007emin

007emin

Üye
    Konu Sahibi
Anlaşılan çözülene kadar bekleyecem

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643

Üst Alt