w995 yardım place

• 29 Ekim 2010
  • 1026 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşalar ;
    w995 sesini yükseltmeyle ilgili dosyaları vermişsiniz teşekkürler..
    tam detaylı nasıl yapılacağı ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.. Teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Yardımlarınızı bekliyorum

Yazan: taner79tr
  2. Kardeş w995'i yeni aldım ve fransız kaldım.. Bi türlü çıkamadım işin içinden

mbn dosyasını buldum şimdide fbn dosyasını bulamıyorum yaa kafayi yicem

3. Biraz daha kurcalarsan olacak :D Korkulacak birşey yok Sony Ericsson telefonların dosya sistemi çok basit aslında.Adımları tam olarak okuyarak yaparsanız çözersiniz.

Ayrıca:Place değil please :D Ama dilimize sahip çıkıp "Lütfen" deseniz daha iyi olur.

4. Hocam siteye uye girisi yapmadiginiz belirli bir sure bekletir Topse. rahat olun kendinizi saliniz Relax Relax :)

5. ha place ha plase. help olcekti o help

6. en basitince google translate ile place ile please yi tercume et fark cikar ortaya :D

7. bendede w995 war a2uploader oluo sende olrsa söle kardeş

8. fbn dosyasını nerden bulabilirm bi fikri olan yok mu arkadaşlar__!

9. hoca sen sakamisin? bizimi kekliyorsun. 100 kere dedim bin kere dedim o konuda linki var dedim!

al sana fbn uzantili dosya linki:​

al sana mbn uzantili dosya linki:​

bin kere dedik linkler orda diye bukadar da olmaz...

5 yili askin suredir se uzerine profesyonel Sayilabilecek (profesyonel oldugumu iddia ETMIYORUM) paylasimlar yapiyorum, sorulara cevap veriyorum, bu 5 yilin icerisinde verdigim en sert cevap ta budur!​

10. o siteyi biliyorum. bir türlü süre muhabbetini aşamadım. habire bekletiyo

11. neyine saka yapayım ya.. bulamadım dedim ya.. sesini de yükseltemedik, gözünü seweyim şu w810i nin

saol arkadaşım en sonunda indirdim dosyaları sıra uygulamaya geldi.. ses sorunu umarım ortadan kalkar yaaa

anlasılan sert kayaya tosladık desene. belliki sen telefoncu olarak açmışşsın gözlerini dünyaya. (analdın sen onu)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 16:38