w995 mms göndermiyor mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokmen99

Üye
    Konu Sahibi
w995 mms göndermiyor mu ?
arkadaşlar merhaba...ben geçen sene ağustostan beri w995 kullanıyorum bu zamana kadar hiç mms gönderme ihtiyacı duymadım...bu aralar bi arkadaşıma mms ile bişeyler göndermem gerekiyor fakat gönderemiyorum.internette araştırdım kullandığım operatör avea , aveanın sitesinde mms ayarlarını otomatik yüklemek için MMS yazıp 9999 a göndermemiz gerektiğini yazıyor gönderiyorum fakat gelen mesajda kayıtlı telefon bulunmadığını yazıyor.mms ayarlarını manuel olarak ayarlamak için MMS AYAR yazıp 5555 e göndermemiz gerektiğini yazıyor onuda yapıyorum kullanıcı adı şifre ip adresi ve port sayısını yolluyorlar fakat telefonda port sayısını girebileceğim bi yer bulamadım.aveanın sitesinde mms uyumlu telefonlar diye bir bölüm var linke bakarsanız eğer göreceksiniz bu linkte mms uyumlu telefon olarak w995 yok.bu nasıl bir saçmalıktır arkadaşlar 2010 ağustosunda 750 tl verip aldığım telefon mms göndermiyor ama 2004-2005 çıkışlı olan nokia 6670 7610 vs gibi piyasada şu an 20 tl ye alınabilecek telofonlar mms uyumlu oluyor ve mms yolluyor.bilmiyorum cahilcemi yaklaşıyorum olaya eğer öyleysede lütfen affedin ama gerçekten bilgim yok ve mms göndermem lazım bu konuda bilgisi olan varmı lütfen yardım edermisiniz acil ihtiyacım var mms özelliğine atladığım bişeyler mi war acaba??? lütfen yarım !!!!

gokmen99

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yardım edecek yokmu lütfenn acil ihtiyacım var :( :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt