w995 anlıyanlar Bi baksın lütfen..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozankalender

ozankalender

Üye
    Konu Sahibi
w995 anlıyanlar Bi baksın lütfen..
arkadaslar Telefonumda bı sorun var ama anlam veremedım. kamera acılmıyor kamerayı acmak ıstedıgımde sımsıyah bı ekran gelıyor sureklı basınce resım ceker gıbı oluyor flash patlıyor ama resım cektıgı falan yok. bazı tuslar basmıyor ve kızagı her kapattıgım actıgımda telefon bılgı menusune gırıyor anlamadım ben napabılırım yardımcı olurmusunuz ?

hoss

hoss

Üye
donanim forumda bir cok kisi bu telefonu kullaniyor herhangi bir sorunun olursa yadimci olurlar sana
telefonuna seus tan yazilim at duzelir

avss123

avss123

Üye
hiç olmadı servise götür bnm hoparlör çalışmıodu götürdüm 3-4 hafta sonra aldım ama ark. dediği gibi seustan format atmayı dene

ozankalender

ozankalender

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl Yapılıyor sony ericson ilk kez kullanıcam cok guzel bır telefonla baslıcam ama bu arızaları nasıl gıderebılırım yardımcı olabılırmısınız veya bı lınk versenız cok sevınırım

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar sımdı sony erıcson pc suıte ındırdım telefon onarma bolumu var ordan yaptım sanırım guncel yazılımı tekrar yukuyo ama c tusuna basarak pcye baglama bolumunde bısı yapamıyorum c tusuna basmıyor. c tusu 8-9-yıldız-kare sag secme tusu orta secme tusuna basmıyor napmam lazım yazılımda atamyorum. seus programınıda buldum ama pcye yuklerken nsıs dıye bı hata verıyor nedenını anlıyamadım yardımcı olurmusunuz lutfen ?

hoss

hoss

Üye
konuyu donanım forum sony ericsson bölümüne aç :ehe

konuyu donanım forum sony ericsson bölümüne aç

avss123

avss123

Üye
Nasıl Yapılıyor sony ericson ilk kez kullanıcam cok guzel bır telefonla baslıcam ama bu arızaları nasıl gıderebılırım yardımcı olabılırmısınız veya bı lınk versenız cok sevınırım

arkadaslar sımdı sony erıcson pc suıte ındırdım telefon onarma bolumu var ordan yaptım sanırım guncel yazılımı tekrar yukuyo ama c tusuna basarak pcye baglama bolumunde bısı yapamıyorum c tusuna basmıyor. c tusu 8-9-yıldız-kare sag secme tusu orta secme tusuna basmıyor napmam lazım yazılımda atamyorum. seus programınıda buldum ama pcye yuklerken nsıs dıye bı hata verıyor nedenını anlıyamadım yardımcı olurmusunuz lutfen ?
2 ve 5 e basıncada c ye basmış gibi oluo galiba ama tuşlara basmıosa servise ver derim :D

ozankalender

ozankalender

Üye
    Konu Sahibi
valla bı denıyım 2 ve 5e basıyodu. ogrencıyım servıs baya masraf cıkartıyo ya bole satıcam yada kendım yapabılcem. pekı bısı sorucam bunun klavye flexıyle kameranın bı alakası varmı klavye flexıne baktım sadece alt klavyenın flexıxı var benm kızagın ust tuslarındada basmıyan tuslar var anlam veremedım kamerada calısmıyor.

Denedım 2 ve 5 tusLarıyla oldu fakat son surum yuklu oldugundan yukleme yapamadı baska nasıl yapabılırım arastırdımda kendım manuel olarak updatesını bulamadım nasıl yapabılırız arkadaslar ?

yalancibahar

Üye
selam kardeşim, halen çözüm bulamadıysan beni msn ye ekle yardımcı olayım.
huseyinkastan @ huseyinkastan.net

avss123

avss123

Üye
valla bı denıyım 2 ve 5e basıyodu. ogrencıyım servıs baya masraf cıkartıyo ya bole satıcam yada kendım yapabılcem. pekı bısı sorucam bunun klavye flexıyle kameranın bı alakası varmı klavye flexıne baktım sadece alt klavyenın flexıxı var benm kızagın ust tuslarındada basmıyan tuslar var anlam veremedım kamerada calısmıyor.

Denedım 2 ve 5 tusLarıyla oldu fakat son surum yuklu oldugundan yukleme yapamadı baska nasıl yapabılırım arastırdımda kendım manuel olarak updatesını bulamadım nasıl yapabılırız arkadaslar ?
kardeş seus tan deilde pc suite den dene orda onarım die biyer wardı oraya gir bi kaç denemede hata werebilir bende wermişti ama sonra oluo öle format atabilirsin tuş için bilgim yok kardeş

ozankalender

ozankalender

Üye
    Konu Sahibi
hüseyin kardes ekledım. pcsuıttende baya bı denedım ama olmuyor sureklı hata verıyor nedenını anlamıs degılım tekrar tekrar denıym ama arkadaslar yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım. baska bı yontem bılen varsa yardımcı olursa cok sevınırım

Bıde arkadasLar bu pc suıte ıle onarmada w995 ve w995a- w995c var hangısını secıcem bu yuzden hata verıyo olabılırmı ? benım telefon sanırım yurtdısı cıkıslı nerden anlarım tam hangı model oldugunu verdıgı hatanın bununla bı alakası varmıdır ?

avss123

avss123

Üye
hüseyin kardes ekledım. pcsuıttende baya bı denedım ama olmuyor sureklı hata verıyor nedenını anlamıs degılım tekrar tekrar denıym ama arkadaslar yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım. baska bı yontem bılen varsa yardımcı olursa cok sevınırım

Bıde arkadasLar bu pc suıte ıle onarmada w995 ve w995a- w995c var hangısını secıcem bu yuzden hata verıyo olabılırmı ? benım telefon sanırım yurtdısı cıkıslı nerden anlarım tam hangı model oldugunu verdıgı hatanın bununla bı alakası varmıdır ?

dün benm telde çöktü pc suite den yaptım ben burdan aldım direk w995 dedim a - c falan yapmadım ama yurt dışı nsl oluo bilmiom hepsini dene derim illa birisi olur zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt