W995 Acoustic Resimli BlackLizard

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
    Konu Sahibi
W995 Acoustic Resimli BlackLizard
Merhaba arkadaşlar dosyanın içinde anlatım resimler A2 uploader akustik sürücüleri ve hata yaparda teli bozarsanız diye orjinal driver mevcuttur ilk konum hatalarım varsa söylerseniz iyi olur anlatım mahmu7 arkadaştan alıntıdır( biraz değiştirdim) tel arkadaşımın teli yaptık gayet güzel oldu aynen yansıtıyorum mini mini bir ayrıntı : upload ettiğim dosyaların simgeleri çıkıyor sanırım klasördeki se resmi bnm painttimdir.(ilk konu tam ne yaptığımı bilin canım :D)

Rapid de bir sorun var sanırım upload edemdim bağlanmıyor dosya tcden yapdım
Link:

Rar : ahmetulas26maxicep

--------------- Ekleme ---------------

Rar değil rar şifresi olacak pardon

beyler bi anormallik va rveya bn bilmiyom rar şifresi yazdıydım rar gözükdü sonra ekleme yapdım ondada rar kodu gözükdü bune la

• Beğen
Tepkiler: hasanergul, Emre Cem, derici2800 ve 1 kişi daha

Captain

Üye
güzel olmuş ellerine sağlık yanlız şunu belirteyim
Nod 32 de a2 uploader programı virüs olarak görünüyor ama hiç bir sorun olmuyor merk etmeyin bu yüzden Nod 32 yi devre dışı bırakmanız gerekir :oke: :oke:

emeğe saygı :tşk:

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
    Konu Sahibi
güzel olmuş ellerine sağlık yanlız şunu belirteyim
Nod 32 de a2 uploader programı virüs olarak görünüyor ama hiç bir sorun olmuyor merk etmeyin bu yüzden Nod 32 yi devre dışı bırakmanız gerekir :oke: :oke:

emeğe saygı :tşk:
önemli değil sen sğl ama bn şu işi anlamaydım en başta konu çarken rar şifresi yazdığıma eminim rar gözükdü eklemelerde de değişik gözükdü bakalım şimdide değişik gözükçekmi bn buraya r a r ş i f r e r i s i yazıyorumda r a r k o d u veya sadece r a r çıkıyor

26 kere bakılmış bi yorum yazan teşekkür eden yoq canım bali bi yorum yazın değerlendirin hatamızı bilelim

furkanalgul

furkanalgul

Üye
bu ückagitciyla is yapmayin... daha 1 yasindaki bir bebek bu ... gecen beni msn ye ekledin günlerce 1100 icin cevap bekledim neden cevap vermedip sildin beni? nasi insansin sen kardesim?

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
    Konu Sahibi
sattım teli msn yede hiç girmedim hem sende inanmışın 11 yaşı gazellerine aloo teli babamın felan kullandığı yoqdu zaten babam tel kullanmıyo yaşlı başlı adam seni denedik doğruları söledin ayrıca beni uyandırdın

sen onları anlatınca sahibindene bakdım 4000 liraya satan var

sen kim bilr kaça sattcakdın

illegal işlerle uğraşmıyom adamın birine sattım kurtuldum

hem ben burda satış yapmıyorum PAYLAŞIM YAPIYORUM turke forumcu giresun arkadaşlardan bayağı şey öğrendim şimdi bn diğer arkadaşlara gösteriyom

Captain

Üye
sattım teli msn yede hiç girmedim hem sende inanmışın 11 yaşı gazellerine aloo teli babamın felan kullandığı yoqdu zaten babam tel kullanmıyo yaşlı başlı adam seni denedik doğruları söledin ayrıca beni uyandırdın

sen onları anlatınca sahibindene bakdım 4000 liraya satan var

sen kim bilr kaça sattcakdın

illegal işlerle uğraşmıyom adamın birine sattım kurtuldum
ahmet neyden bahsediyorsun ne olay geçti aranızda ?

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
    Konu Sahibi
alman malı 1100 ları biliyonmu turken hani 4000 liraya kimi 500 liraya kimi satıyo bi güvenlik açığı var karşıdaki kişinin banka hesabını boşaltıyo burda 2. ellere bakıyodum w995 için adam 1100 200 tl ye alınır yazmış bakdım bn tel satam fela dedim önce adamı denedim 11 yaşındayım felan (11 uğurlu sayımdır işe yaradı :naughty:) sonra google amcaya bakdım 25000 € felan haberler var sonra sahibindene bakdım 500 satan 4000 bine satan var sonra adamı sildim zaten illegal işmiş bi adam buldum ona 300 liraya sattım belki o parayla w715 alırım bilmiyom

bi düşüklük olmuş w995 almak için 2 el ilanlarına bakıodum adam 1100 alınır yazıodu

konunun içine .........tık

Captain

Üye
alman malı 1100 ları biliyonmu turken hani 4000 liraya kimi 500 liraya kimi satıyo bi güvenlik açığı var karşıdaki kişinin banka hesabını boşaltıyo burda 2. ellere bakıyodum w995 için adam 1100 200 tl ye alınır yazmış bakdım bn tel satam fela dedim önce adamı denedim 11 yaşındayım felan (11 uğurlu sayımdır işe yaradı :naughty:) sonra google amcaya bakdım 25000 € felan haberler var sonra sahibindene bakdım 500 satan 4000 bine satan var sonra adamı sildim zaten illegal işmiş bi adam buldum ona 300 liraya sattım belki o parayla w715 alırım bilmiyom

bi düşüklük olmuş w995 almak için 2 el ilanlarına bakıodum adam 1100 alınır yazıodu

yav bu alman malı 1100 ne kardes bir bilgi verr misin merk ettim ? :bilmm:bilmm

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
    Konu Sahibi
turken tam olarak bnde bilmiyorum araştırdım alman malı 1100 lara rh 15 mi rh16 fealn böle isimleri var (yazılımı oluyor sanırım ) bunlarla karşıdaki kişinin tüm banka hesabı boşaltılabiliyormuş(nası oluyosa) bi alman güvenlik firmasıda bu tellere acayip yüklü para veriyormuş o yüzden millet türkiye de alıo 200 e 300 gidio almanyaya binlerce € ya satıo ayrıca illegal işmiş söyliim sattım kurtuldum

Captain

Üye
2003 yılında üretimi duran 100 Euro'luk Nokia 1100, nasıl oluyor da 25.000 Euro'ya alıcı buluyor?
Eskiyen teknolojik ürünlerin elden çıkarılmaması için bir neden daha
Olay yaklaşık 6 ay kadar önce Nokia 1100 telefonlarının ikinci el fiyatlarının anormal yükseliş göstermesi nedeniyle polisin Ultrascan Advanced Global Investigations isimli güvenlik firmasına başvurması üzerine açığa çıktı. Üretimi 2003 sonlarında durdurulan bu modelin birinci el fiyatı 100 Euro civarındayken teknolojinin hızla ucuzladığı günümüzde ikinci el fiyatlarının 5000 Euro'ya yükselmesi polisi alarma geçirdi. Gelişmeleri takip eden güvenlik firması yetkilisi Frank Engelsman fiyatın 10 gün önce 25.000 Euro'ya kadar yükseldiğini açıkladı.

Bu anormal fiyatların sadece Bochum, Almanya'da üretilen Nokia 1100 model telefonlar için geçerli olduğunu tespit eden güvenlik firması bu telefonların yazılımdaki bir güvenlik açığını tespit etti. Güvenlik firması bu telefonların internet bankacılığı kullanımı için hesap sahiplerine gelen kodları ele geçirmek için kullanıldığını düşünüyorlar. Özellikle Rus ve Romen çetelerinin yoğun ilgi gösterdiği telefonlar aracılığı ile bugüne kadar Almanya ve Hollanda'da internet bankacılığı kullanan çok sayıda kişinin hesaplarının boşaltıldığı düşünülüyor.

Nokia 1100 model telefonun 200 milyondan fazla kişiye satıldığı belirtilirken Bochum'da üretilen ve yazılım hatası bulunan telefon adedi kesin olarak bilinmiyor. Engelsman açığın ne boyutta olduğundan emin olabilmek için bu telefondan edinmek için uğraştıklarını gerekirse yüksek bir bedel karşılığında satın almaya hazır olduklarını söylüyor.
BAK BULDUM !!!!!!

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
    Konu Sahibi
bnden bundan bahsediyordum

furkanalgul

furkanalgul

Üye

sen benim kim oldugumu biliyon mu peki? sohbet günlüklerini kaydettim simdi dogru amcamin savciligina ... iyi günler ... bakalim kac yasindaymissin... bikac gün sonra ögrencez

zentıme

Üye
bu ückagitciyla is yapmayin... daha 1 yasindaki bir bebek bu ... gecen beni msn ye ekledin günlerce 1100 icin cevap bekledim neden cevap vermedip sildin beni? nasi insansin sen kardesim?
forum da yenıyım kardes ancak arkadasın dedıgını uyguladım ve telın sesınde hıssedılır derecede bır artıs oldu yanı arkadas hıc uckagatcıya benzemıyor saygılar

Captain

Üye
işte bu da yeni acoustik dosyaları blacklizard dan daha iyi
daha temiz ses
daha güzel bass
ahize sesi max yapışmaya gerek kalmadan konusun telefonla konusurken konusma sesini ses arttırma tusuyla artırmayı unutmayın

alternatif link

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
    Konu Sahibi
forum da yenıyım kardes ancak arkadasın dedıgını uyguladım ve telın sesınde hıssedılır derecede bır artıs oldu yanı arkadas hıc uckagatcıya benzemıyor saygılar
sanada saygılar arkdaşım bakma sen ona

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim noluyor ya sattım telimi senle konuştuktan sonra bidaha da hiç açmadım msn mi sorun söyle çözelim allah allah
mesaj attmışşın o zaman 50 mesaj yoqdu bn atamadım nabıım ne istiyorsun bnden

furkanalgul

furkanalgul

Üye
kardeşim noluyor ya sattım telimi senle konuştuktan sonra bidaha da hiç açmadım msn mi sorun söyle çözelim allah allah
mesaj attmışşın o zaman 50 mesaj yoqdu bn atamadım nabıım ne istiyorsun bnden

bi daha ki sefer adam gibi ticaret yapmani istiyorum... sonra da türkleri sucluyorlar ückagitcilikla... adimiz cikiyor senin gibiler yüzünden... 13 yasindayim dedin de ne oldu bi fark yarattimi ?

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
    Konu Sahibi
bi daha ki sefer adam gibi ticaret yapmani istiyorum... sonra da türkleri sucluyorlar ückagitcilikla... adimiz cikiyor senin gibiler yüzünden... 13 yasindayim dedin de ne oldu bi fark yarattimi ?
tamam haklısın ama internet alışverişi yüzünden maağdur olan bir çok kişinin yorumunı okudum pek de iç açıcı değil burda aramızda aracı fealn da yok zaten türkiyenin adı belki 20 senedir üçkağıçtı vatandaşımı tanıyorum ama bn burda sana kazık atmak istemedim zaten nasıl atıcam zaten yalan söylediğimi sölücekdim ama nete bakınca çok daha pahalıya alındığını gördüm sen olsan 300 lira veren varken 200 liraya satarmıdın

furkanalgul

furkanalgul

Üye
tamam haklısın ama internet alışverişi yüzünden maağdur olan bir çok kişinin yorumunı okudum pek de iç açıcı değil burda aramızda aracı fealn da yok zaten türkiyenin adı belki 20 senedir üçkağıçtı vatandaşımı tanıyorum ama bn burda sana kazık atmak istemedim zaten nasıl atıcam zaten yalan söylediğimi sölücekdim ama nete bakınca çok daha pahalıya alındığını gördüm sen olsan 300 lira veren varken 200 liraya satarmıdın

beni sinirlendirme bak... adam gibi söyleseydin 300 liraya alici var diye... beni bosuna beklettin... hem senin zeka seviyen de belli olmus oldu... 300 verenin oldugunu bilseydim ben 350 verirdim sen rahat ol...

Üst Alt