W800i almak istiyorum. Nerden almalıyım? fiyat

Sponsorlu Bağlantılar

ucahmetuc

ucahmetuc

Üye
    Konu Sahibi
W800i almak istiyorum. Nerden almalıyım? fiyat
Arkadaşlar önceden nokia almayı planlıyordum ancak bu telefonu kullanınca çok kullanışlı ve rahat olduğunu gördüm ve kararımı değiştirerek W800i almaya karar verdim. Ancak fiyatı piyasada gayet tuzlu. En pahalı olara 1050ytl'ye en ucuz olarakta 900ytl'ye kvk garantilisini buldum. Ancak bazı yerlerde 800e kadar indiğini falan duydum. Bilgili arkadaşların yardım ve tavsiyelerini bekliyorum.

symbianboy

Üye
istersen w550i al o daha ucuz 732ytl garantili w800i 956ytl özelliklerini bi kıyasla istersen

aTTra

Üye
Originally posted by ucahmetuc@Nov 5 2005, 12:36 AM
Arkadaşlar önceden nokia almayı planlıyordum ancak bu telefonu kullanınca çok kullanışlı ve rahat olduğunu gördüm ve kararımı değiştirerek W800i almaya karar verdim. Ancak fiyatı piyasada gayet tuzlu. En pahalı olara 1050ytl'ye en ucuz olarakta 900ytl'ye kvk garantilisini buldum. Ancak bazı yerlerde 800e kadar indiğini falan duydum. Bilgili arkadaşların yardım ve tavsiyelerini bekliyorum.
[post=203993]Quoted post[/post]​

Nasıl oluyorda KVK garantilisii buluyorsun? KVK satmıyor W800i'yi benim bildiğim.. :huhu:

Sadece Genpa'nın satıyor olması lazım. Ben Genpa'dan aldım 15 gün önce 870 YTL'ye.. Şu anda Eskişehir'de Genpa bayisinde, 880 YTL + Masa saati hediyeli ...

ucahmetuc

ucahmetuc

Üye
    Konu Sahibi
aTTra:
Baba seni mi kıracam. Genpa olsun :D Bazı telefoncular yurtdışında garantisi geçen telefonu garantili diye satıyor ya. Ben o yüzden dediydim. Aklıma da kvk geldi :D 850ye falan bulurum inşallah... Bilen varsa sölesin arkadaşlar. Açtım ellerimi yardım dileniyorum sizden :)

Shadowman07

Shadowman07

Üye
bence 850ye zor.. fiyat kvkda burada 950 ytl..

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Bende w800i alcaktım hem şu spot olayları bi netlik kazanır hemde yılbaşında telefonlar ucuzlayacak diye duydum o yüzden şimdilik n-gage alcam bi tane yılbaşına kadar onu kullanıcam

emrah_

Üye
Bende yeni telefon alıcam ama aklıma geldi bence bu spot telefonlar kalkmaz çünkü bu işin yapanlar genelde büyük kişiler yani bunlar ne yapıp yapar bir yolunu bulurlar devlet bile izin verebilir bence w800i spot kaç para bu arada

denizhanxx

denizhanxx

Üye
arkadaş yeni yasalara göre bayağı bi para bayılıp garantili alman gerekiyo ve garantililer arasında çok fiyat oynaması olmaz en az 875e falan bulursun o da zor...

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Devlet iyi mi yapıyo kötü mü bilmiyorum ne iş yapsa eline yüzüne bulaştırıyo

snuffxxx

Üye
dostum sony bayilerinde w800i 800tl. inanamadım zira ben 950 ye aldım.

metintekin

Üye
900 den aşşağı w800i zor bulunur.

ucahmetuc

ucahmetuc

Üye
    Konu Sahibi
865e buldum. Şimdi sıra dilenme kısmına geldi. Bu fiyata ulaşınca 850ye alırım inşallah. Birde iyi yanlarını sayıp duruyoruz peki bu aletin kötü yanları var mı arkadaşlar???

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kötü yanına rastlamadım :)

metintekin

Üye
bende şimdiye kadar kötü bi yanını duymadım :( . Ama donma yapıyo heralde ?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Donma yapıyor;

Ses son açınca cızırtı oluyor.. :vur:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
ama k750 cızırtı yapmıyodu :o

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yapıyordu yaw.. :(

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Nov 7 2005, 07:30 PM
Yapıyordu yaw.. :(
[post=206082]Quoted post[/post]​
hayır kesinlikle cızırtı felan yoktu w800'de onun gibiyse çok güzel olur

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Son ses ve ekolayzer ayarları full.. ;)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Nov 7 2005, 07:34 PM
Son ses ve ekolayzer ayarları full.. ;)
[post=206089]Quoted post[/post]​
evet o zaman azda olsa cızırtı yapıyor...Ama öyle abartılacak kadar değil bu kadar kusur kadıkızındada olur :artı:

Üst Alt