w-t3 mesaj yazma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

schz

Üye
    Konu Sahibi
w-t3 mesaj yazma
arkadaslar telefonun mesaj klavyesi kucuk oldugu icin yazmakta zorlanıyorum telefona arama ekranında oldugu sayıların oldugu klavye yuklenebiliyormu yada klavyeyi buyutme sansımız varmı

temasan53

temasan53

Üye
arkadaslar telefonun mesaj klavyesi kucuk oldugu icin yazmakta zorlanıyorum telefona arama ekranında oldugu sayıların oldugu klavye yuklenebiliyormu yada klavyeyi buyutme sansımız varmı

Maalesef yok ama bir kürdan kullanırsan çok rahat aslında.....

kaptannova

Üye
bnm parmkla çok rahat yazıyorum arkadaşım kalem kalibrasyonu yaparsan daha rahat yazarsın...

umit_aga

Üye
bnm parmkla çok rahat yazıyorum arkadaşım kalem kalibrasyonu yaparsan daha rahat yazarsın...

ustam o kalibrasyon dedigin seyi ben anlamadim.sol üstte, ortada ve sag altta cikan kutulara tikliyosun.o mu kalibrasyon oluyo? ne ise yariyo bu kalibrasyon?

kaptannova

Üye
kalem kalibrasyonnu parmakla değil tükenmez kalem ucuyla yap tam ortalarına dokun tam ortalara dokundysan 3 kutuya dokunduktan sonra ekranda tamamlandı yazısı çıkacak. bundan sonra mesaj yazma bölümündede diğer uygulamalardada çok rahat kullanıcaksın örneğin opera ile internete girdin menuden settings e gireceksın kalibrasyon yapmassan biraz zor girersin mesaj yazarken çok rahatlatıcak seni..

schz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar cevaplarınız icin tesekkurler.yururken mesaj yazmak zor oluyor onun icin istemistim mesaj yazma programını

umit_aga

Üye
kalem kalibrasyonnu parmakla değil tükenmez kalem ucuyla yap tam ortalarına dokun tam ortalara dokundysan 3 kutuya dokunduktan sonra ekranda tamamlandı yazısı çıkacak. bundan sonra mesaj yazma bölümündede diğer uygulamalardada çok rahat kullanıcaksın örneğin opera ile internete girdin menuden settings e gireceksın kalibrasyon yapmassan biraz zor girersin mesaj yazarken çok rahatlatıcak seni..
ustam iyi hos güzelde yarim saattir tikliyom bende hic tamamlandi diye bir yazi cikmadi.

jeffwaterss

Üye
tırnakla da rahat yazılıyor aslında , kalemler var dokunmatikler için ben onlardan aldım çok daha rahat oluyor

furkantel

Üye
ben gayet rahat yazıyorum ama msndeken biraz zor oluyor benim için artık yapacak hiç birşey yok ama ben telden memnunumm internetteykende dokunmatiğğ süper ve internete istediğimi kolaylıkla yazabiliyorummm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt