Vücutlarının yarısı gitti !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Fazla kilolar bugün pek çok insanın ortak derdi. Kurtulmak isteyenler için de sayısız imkanlar mevcut. Cerrahi operasyonlar, lar ve daha bir çok yöntem. Ama bazı insanlar sadece yeme dolayısıyla da hayat tarzlarını değiştirerek inanılmayacak kadar zayıfladılar. Kelimenin tam anlamıyla vücutlarının yarısı gitti. sız, operasyonsuz mucize gerçekleştirenler nasıl başardıklarını People Dergisine anlattı.

29 yaşındaki Josie Raper, tam 108 kiloydu. Bunun nedenini de fast- food alışkanlığına bağlıyor Raper. Sonra bir gün eşi ve kızıyla Hawai tatiline gittiğinde bacaklarının kalınlığına, yüzünün ve vücudunun iriliğine kendisi de inanamamış. Fast food yemeği bırakmış, yeni bir hayat tarzı geliştirmiş ve sonuç....
 
acarbay

acarbay

Üye
valla iyi gitmiş
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
2
Görüntüleme
244
Yavuz Selim Baltacı
haydaravısyon
Cevap
3
Görüntüleme
4K
PremiumWork
  • Kilitli
Cevap
0
Görüntüleme
864
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt