Uygulama Vr Gözlük: Oyun, Video, Program,

tarumoloji

Üye
    Konu Sahibi
Forumda Vr gözlüklerle ilgili derli toplu bir başlık görmedim bu tür gözlükleri kullanan arkadaşlar hangi programları kullanıyorlar ve oyunları oynuyorlar bizlere de bilgi verirlerse çok mutlu olurum hatta forumda vr başlığının olması gerektiğini düşünüyorum. Vr gözlük siparişi verdim ama daha elime ulaşmadı gözlük gelmeden elimde doküman olsun istiyorum. Bir sürü video eklenmiş sitelere ama şu video çok iyi dedikleriniz varsa onları da önerirseniz çok mutlu olurum.
 
BurakTura

BurakTura

Üye
Youtube uzerinden cok rahat 360 videolara ulasabilirsin zaten. Vr programi olarakda " Fulldive Vr " programi kullanisli ve güzel. Oyun kismina gelirsek eger neredeyse yok denecek kadar az kaliteli oyun var. Çöp uygulamalarla dolu mağaza vr kategorisi.
 
  • Beğen
Tepkiler: tarumoloji
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt