Voyager Home Screen (vHome) v3.96 Fix1 S60v3 SymbianOS9.x Signed [Resmi Sürüm]

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Voyager Home Screen (vHome) v3.96 Fix1 S60v3 SymbianOS9.x Signed [Resmi Sürüm]
vHome S60 telefonunuzu ücretsiz olarak özelleştirebileceğiniz bir uygulamadır. Telefonunuzun bekleme ekranına büyük saat, başlangıç menüsü, hava durumu, haberler, google arama, rehber, hızlı arama gibi özellikler ekleyebilir.

Özellikler:

Google, hava durumu, haberler, operatör logo yazısı değiştirme, sağ ve sol tuşlar ile ayrı uygulamalara geçiş yapabilme özelliği vardır.

Hızlı Görev Geçişi: Kırmızı tuşu kullanarak çalışan programlar arasında geçiş yapılabilir: Opera Mini/Gmail gibi java uygulamar arasında bu sayede kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Akıllı Arama: Akıllı arama sayesinde aradığınız uygulamanın içindeki harfleri sayı olarak girerek kısa bir şekilde uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Başlat Menüsü: Uygulamalarınızı başka bir yol ile organize etmenizi sağlar, ana ekrana kolayca kısayol ekleyebilirsiniz.

MyFav: Sıkça kullandığınız ve aradığınız programların veya aradığınız kişilerin bir listesini yapar ve bunu size sunar.

vApps: 7 kategoriden oluşan bir program dükkanıdır, çok sayıda uygulama içerir, en iyi ücretsiz uygulamaları bir arada toplayan bir servistir, hepsi test edilmiş uygulamarı tek bir tıklama ile telefonunuza indirerek kullanabilmenizi sağlar.

Yeni Uygulama Uyarısı: Telefonunuza eğer yeni bir uygulama yüklerseniz yükledikten sonra uygulamayı çalıştırmak istediğinizi soran bir seçenektir.

Web Dizini: Web tarayıcısını açtığınız zaman tüm popüler ve faydalı sitelerin bulundu bir sayfa gösterimi yapar.

Tuş Kilidi:Tuş kilidini devreye geçirmek sadece iki adımınızı alacaktır.

Bağlantı: vHome hava durumu ve haberleri her saat güncelleme özelliğine sahiptir.

Yenilikler:

• Hava durumu güncellememe hatası düzeltildi.
ve daha fazlası...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ataman.soner, atakan25, roethlisberger ve 18 diğerleri

spaz

Üye
eline saglik

pusatt

pusatt

Üye
ben yükledim süper bi uygulama

deepblue_27

Üye
e65 de calısmıyor yuklenemiyor hatası verdı

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
Çokk teşekkürler :oke:

termiter1

Üye
süper birşey gerçekten

Sarangni

Sarangni

Üye
Uygulama çok kullanışlı ama bu tuş kilidi nereden aktif ediliyor birisi yazarsa çok makbule gececek.

thomas1925

thomas1925

Üye
program süper ama hava durumu için şehir secemedim . nasıl olacak biri yardımm etsin lütfennnnnnnn

emre_alper

emre_alper

Üye
Bu programı indirdim cok hosuma gitti ve turkceye cevirdim ama nasıl paylasacagımı bilmiyorum

grsy1453

grsy1453

Üye
indirdim kurdupumda ayrıca teşekkür ediceem

emeğine sağLık =)

By Kavak

By Kavak

Üye
teşekkürler

kamez

Üye
arkadaşlar aranızda diğer sürümlerdeki skinleri gömebilecek olan varsa çok harika olur ?

karamurat422

Üye
turkce haber nası eklerz

karamurat422

Üye
Bilen yokmu bbc degilde mynet haber olsa guzel olur

redwhite

redwhite

Üye
Teşekkürler....Dostum:))

ilyasozer

Üye
tesekür süper

hujjux

Üye
N96 da yüklenirken sona gelindiğinde yüklenemiyor hatası veriyor :( ne yapmalıyım? Bilen biri var mı?

DJRS7_2010

DJRS7_2010

Üye
teşekkür ediyorum:)

rex_

Üye
thanks ..........

• Beğen
Tepkiler: denhal2007

muspeh06

Üye
hava durumu günceleniyordu. ama sonradan güncellemiyor :((