Voleybolda Kupa Kuraları Çekiliyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Voleybol Aroma Bayanlar ve Erkekler 1. Ligi'nde Türkiye Kupası kura çekimi yarın gerçekleşecek.


Voleybolda Aroma Bayanlar ve Erkekler 1. Ligi'nde 2008-2009 sezonu ile Türkiye Kupası kura çekimi, yarın yapılacak.

Ankara Plaza Hotel'de saat 15.00'de gerçekleştirilecek kura çekimine, kulüp temsilcileri ve federasyon yetkilileri katılacak.

Kura çekimi öncesi 2008-2009 sezonunun ön değerlendirmesi ve Erkek Milli Takımı'nın 2009 yılında Türkiye'de düzenlenecek Avrupa Şampiyonası finallerine en iyi biçimde hazırlanması için gerçekleştirilecek çalışmaların ve kamp çalışmalarında yer alacak sporcuların durumlarının değerlendirileceği bir toplantı düzenlenecek.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt