vodofone 945 alacağım ama bir sorum var kütfen bi bakın!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
    Konu Sahibi
vodofone 945 alacağım ama bir sorum var kütfen bi bakın!!!!
şimdi telefonu alınca android marketi olan bi rom kursak ürünün garantisi bozulur mu

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
bozulur herhalde. 5800 cfw atınca gitttgine gore:hmmm

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
    Konu Sahibi
yok başka yorum ya başka herşeyi bilirsiniz 8 kişide bir kişi yorum atmış bana kesin bi yanıt lasım:vur:vur

----------Eklendi @ 20:35:58 ---------- Yazıldı @ 19:21:03 ----------

up ve yorum yardım lütfennn

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bozulmaz.. senin rom atıp atmadıına bakmazlar bile. 5800 da cw olduğu halde garantiye götürüp yaptıranlar var. ama ne amaçla garantiye götürdüğü önemli yazılımsal bir sorun çıkarsa attığın romdan dolayı suç sana kalabilirve garanti dışı sayılabilir ama sorun donanımsal ve kullanıcı hatası deilse yazılımın romlu olup olmadığı incelenmez.

baranselona

baranselona

Üye
bu telefonun garantisi zaten olabildiğince dandik yani garantiden çıksada bişey farketmez aslında geçen dh de okudum adam ekranı kırıldı diye götürmüş 350 lira istemişler telefonun yedek parçası yok böyle diye.... garantisindende bişey bekleme çin malı telefon almışsın gibi düşün:evet: şu anda kardeşimde var olabildiğince titiz kullanmasını söylüyorum sürekli...

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
    Konu Sahibi
zaten ben aldığım bir telefonu en az 3-4 yıl sağlam kullanıyorum şu an elimdeki 6300 ı 3 yıldır kullanıyorum ve görsen sıfır sanarsın ve daha yenie galaxy s2 aldım androide çabucak ısınınca da 6300ın yerine bir vf 945 almaya karar verdim o yüzden donanımsal sorun çıkma ihtimali çok düşük ama yazılımsal da çıkmaz herhalde:bilmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...