Vodem k3765

Sponsorlu Bağlantılar

babayorgun01

Üye
    Konu Sahibi
Vodem k3765
Elimde vodafone k3765 modem var turkcel hat takıp kullanmak istiyorum yardım edebilecek olan var mı saygılr

Avea hat takıp kullanabiliyorum avea kullanmak isteyen varsa yardımcı olunur ..

R.A.M

R.A.M

Üye
Ben ederim kardeşim öncelikle modemin sim kilidi varmı

babayorgun01

Üye
    Konu Sahibi
vardıda kardeş onu bn bi programla kırdım ısminide unuttum

----------Eklendi @ 16:47:27 ---------- Yazıldı @ 16:45:12 ----------

unlocker gibi bişe di galiba ama kırdıgım halde vodafone mobile connect programı dogru sim i takın diyo

----------Eklendi @ 16:55:12 ---------- Yazıldı @ 16:47:27 ----------

tam bi bilgim yok ama kırılıp kırılmadıgından :))

----------Eklendi @ 17:13:44 ---------- Yazıldı @ 16:55:12 ----------

Kardeşim o programı denedim bn modem i görmüyo o :))

kaanalpsu

Üye
Merhaba k3765 modemi avea ya da turkcell ile kullanmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler

bozkurt1989

bozkurt1989

Üye
Aşağıda verdiğim programı indirin ve çalıştırın..Tabi bu işlemleri yaparken vodem mutlaka bilgisayara takılı olsun...Çünkü linkte verdiğim program vodemin orjinal yazılımının yerine yüklenecektir....Yani vodemin içinde bulunan vodafone'un yazılımı silenecek ve bu yüklenecektir..Yükleme işlemi bittikten sonra bilgisayarıma geldiğinizde vodemin yazılımının değiştiğini göreceksiniz..Vodemin bulunduğu sürücüye tıklayarak programı bilgisayarınıza kurun...Hepsi bu kadar..Ben vodafone ve avea hatlarında denedim çalışıyor...Turkcell de deneyen olursa buraya yazabilir sonucu...

(Not : Vodafone hat ile kullanmak isteyenler için Profile Name kısmından Vodafone India yı seçin..Avea hat ile kullanmak isteyenler ise !dea seçeneğini seçin)

mediafire.com/?djdeh0oydldmlz6​

jenkiss

Üye
Dostum dediğin programi kurmaya calisirken en sonunda error code get device information failed yazio.. olmadi yani yardimci olursan ya da bana mesaj yollarsan memnun olurum

Aşağıda verdiğim programı indirin ve çalıştırın..Tabi bu işlemleri yaparken vodem mutlaka bilgisayara takılı olsun...Çünkü linkte verdiğim program vodemin orjinal yazılımının yerine yüklenecektir....Yani vodemin içinde bulunan vodafone'un yazılımı silenecek ve bu yüklenecektir..Yükleme işlemi bittikten sonra bilgisayarıma geldiğinizde vodemin yazılımının değiştiğini göreceksiniz..Vodemin bulunduğu sürücüye tıklayarak programı bilgisayarınıza kurun...Hepsi bu kadar..Ben vodafone ve avea hatlarında denedim çalışıyor...Turkcell de deneyen olursa buraya yazabilir sonucu...

(Not : Vodafone hat ile kullanmak isteyenler için Profile Name kısmından Vodafone India yı seçin..Avea hat ile kullanmak isteyenler ise !dea seçeneğini seçin)

mediafire.com/?djdeh0oydldmlz6​

bozkurt1989

bozkurt1989

Üye
Dostum dediğin programi kurmaya calisirken en sonunda error code get device information failed yazio.. olmadi yani yardimci olursan ya da bana mesaj yollarsan memnun olurum

Kardeş öncelikle bu program sadece Huawei marka cihazlarla çalışır.. Bunu göz önünde tuttuğunu düşünerek bu hatayla ilgili şu anda bir fikrim yok..Ama cihazında sim kiliti olabilir o yüzden böyle bir hata vermiş olabilir... Sim kilidi olup olmadığını kontrol et

handci04

handci04

Üye
kardeş turkcell wınn programını indir turkcell hattı tak pc wınnı aç benim e160e direk çalışıyor dene olmazsa kırarız

clas78

Üye
bu programı bulamadım nasıl indircem

fatih541

Üye
slm kardes programı indirdim.cihazım huawei k3773mobil modem takılıporgramı ama kurarken hata veriyo ne yapmalıyım

Üst Alt