Vodefone Live Yardımı İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TOPTABEKİ

TOPTABEKİ

Üye
    Konu Sahibi
:megafon: arkadaşlar bu vodefone live nasıl birşey oluyor.avantajları neler? bilgisi olan yazabilir mi?
 
Burakistan

Burakistan

Üye
live.vodafone.com cepten girmek ücretsiz ...Sporx'un haberlerini okuyabilirsin, google dan arama yapabilirsin, arayana dinlet servisini kullanabilirsin ,....vs. anlatmakla olmaz vodafone live a gir aşağıda site haritası var orada olan biten yazıyor:pro:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt