vodafone yi protesto ediyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bursali83

Üye
    Konu Sahibi
vodafone yi protesto ediyorum
27.04.2011 Tarihin de vodafoneden bir aylık cepnet internet paketi aldım. 06.05.2011 tarihin de (fatura hesap kesim tarihi) paket yenilenmesin diye paketi iptal ettim. Vodafone 06.05.2011 tarihinde paket yenilenmedi diye 27.05.2011 tarihine kadar kullanmam gereken bir aylık cepnet internet paketimi iptal etti 8 tl min üzerine yattı. Para mühim değil ama bir aylık internet paketi diyerek insanları kandırıyorlar.

dert91

Üye
müşteri hizmetlerini ara muhtemelen hesabın incelenir ve 1 aylık cepnet paketini fazlasıyla kulanırsın...:evet:

phasan

phasan

Üye
bencede ara müşteri hizmetlerini

dj eşref

Üye
arkadaslar neden bız turk mılletı olarak hakkımızı savunmasını bılmıyoruz eger bılmedıgımız 1 konu varsa araştırın sorun sorusturun hemen ustune yatmayalım ara musterı hızmetlerı sor hakkımızı savunalım baktın yardımcı olmuyorsa dırek mudure baglattır nedenını sor

Hæ©Ky

Üye
Faturalı Hat Kullandığını Yazmışsın Aylık Cepnet Paketini Ayın 27 sinde Aldıysan eğer Ayın 6 sına kadar Ortalam 11 gün Yapar Yani Vodafone Sana (7,99/30)x11 hesaplaması yaparak yani yine ortalama 2,9 Tl gibi bir tutar yansıtır faturana ve bu tutar kadar aylık adil kullanım miktarın 100 Mb ise yine aynı şekilde (100/30)x11 adil kullanım miktarı yansıtır yani 36 mb lık adil kullanım miktarı Yani Sen bir ay kullanmadın ama vodafoneda sana bir ay yansıtmadı.. bu gibi şeyleri vodafone müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsin yinede güvenmezsen faturana yansıtılan opsiyon ücretine bakarsın ve görürsün...(:
Saygılar.

bursali83

Üye
    Konu Sahibi
açıklamalar için çok teşekkür ederim arkadaşlar müşteri hizmetlerini 3 kere aradım müşteri temsilcisi bana bu fiyat faturanıza yansıdı dedi ama paket yenilenmediği için kullanamayacaksınız dedi faturanıza itiraz edebilirsiniz dedi bende kendisine ben faturaya itiraz etmeye luzumsuz işlerle uğraşmaya mecbur değilim dedim paketi verirken bir aylık diye veriyorlar resmen kandırıyorlar faturasız hatta da kullandım aylık neti ama faturalı da kandırıyorlar....

ishak18

ishak18

Üye
bende kontorlu hattımla aboneyim cepnete bakiyem olmadıgı yenilenmedi bir gun sonra kontor yukledim paketim yenilenmedi nete girince bakiyem gidiyordu
bende abone cepnet yazıp 3636 yolladım mevcut data paketiniz var diye sonra iptal yazıp yolladım tekrar abone aylık cepnet diye yolladım paketim yenilendi
1 saat geçmeden iptal edildi diye bir mesaj hemen ardından bakiyeniz yetmedigi için cepnet alamazsınız diye mesaj geldi yani iptal ettigin anda ay dolmadan iptal oluyormuş :nono:

USAForever

USAForever

Üye
Faturalı Hatlarla uğraşmayın artık , hiç tavsiye etmiyorum...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt