Vodafone Tab (1280x800) Oyunlar APK

Sponsorlu Bağlantılar

erkanaymak

erkanaymak

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Tab (1280x800) Oyunlar APK
Resimler orjinaldir. Kendi tabletimden çektim zaten bakarken farkına varırsınız hepsi çalışıyor oyunların.Arkadaşlar gerek bu forumdan gerek diğer forumlardan indirdiğim oyunları bir arada toplayıp vermek istedim başka oyunlar buldukça da yükleyelim diye düşündüm çünkü her oyun ekran çözünürlüğüne tam uygun olmuyor bulmak zor olabiliyor. apk olarak sağlamlar sadece çekmesi kalıyor geriye o dosyaları da hotfileden yükleyemedim üyelik istiyor felan...

Sayfadaki mesajlarda forumda gördüğüm güzel oyunlarıda sizlere önermek amacıyla paylaşıyorum mesajları da kontrol edin derim :)

Fifa 2012
[/URL][/IMG]

Asphalt 6 HD
[/URL][/IMG]

GT Racing Motor Academy HD
[/URL][/IMG]

Need For Speed Hot Pursuit
[/URL][/IMG]

İsterseniz dördü bir arada linkte var

Eğer faydalı olursa ne mutlu bana... Başka oyunlar buldukça buradan paylaşıma devam edelim derim.
Mesela bir asphalt 5, Real Football 2012, Real Racing gibi oyunları ben bulamadım çalıştıramadım bir türlü bulan varsa paylaşırsa iyi olur :)

• Beğen
Tepkiler: awarekartal, Archonn, Tyrann ve 6 diğerleri

erkanaymak

erkanaymak

Üye
    Konu Sahibi
129 kere bakılıyor ve kimse bi zahmet teşekkür bile etmiyor canınız sağolsun :hmmm

NaganoTR

NaganoTR

Üye
Yararlı konu olmuş eline sağlık

magic_kemal

Üye
çok teşekkürler dostum, bende tab10 var, işime çok yaradı :)

erkanaymak

erkanaymak

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler dostum, bende tab10 var, işime çok yaradı :)

:rica: tab10 kullananlar olarak çalışan oyun buldukça da devamlı burdan paylaşırız daha da güzel olur :)
Bu arada fifayı özellikle tavsiye ederim mükemmel oynanıyor :oke:

Peocawe

Peocawe

Üye
Teşekkürler dostum. :) İşime yaramayacak belki ama iyi bir konu, eline sağlık. :)

wargnerm

Üye
Tesekkurler kardesim guzel calisma olmus bende Smar Tab 10 da calistirdigim oyunlari yukleyecem yakin zamanda

k4nun1

k4nun1

Üye
çıkınca asus transformer infinity alcam paylaşın apk ları :D

wargnerm

Üye
Dostum asphalt 6 yi indirdim dosya uzantisi apk degil uzantisini degistirip apk yaptim bu seferde paket ayristirma hatasi verdi bi el atsan cok iyi olacak kardesim...

qazwsxe

qazwsxe

Üye
Tesekkürler

erkanaymak

erkanaymak

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler kardesim guzel calisma olmus bende Smar Tab 10 da calistirdigim oyunlari yukleyecem yakin zamanda

Yükle yükle paylaşalım oyunları iyi olur :)

Dostum asphalt 6 yi indirdim dosya uzantisi apk degil uzantisini degistirip apk yaptim bu seferde paket ayristirma hatasi verdi bi el atsan cok iyi olacak kardesim...

Alternatif linkler ekledim birde onlardan dene istersen :)

erkanaymak

erkanaymak

Üye
    Konu Sahibi
real football bulabilen birisi yok mu ?? :bilmm

gilardo

Üye
yardim edin nasil kurucam bu oyunlari

erkanaymak

erkanaymak

Üye
    Konu Sahibi
yardim edin nasil kurucam bu oyunlari

indirdiğin apk dosyalarını hafıza kartına atıp tabletten girip tıkla zaten yükle yazısı ekrana çıkar. Sonrasında wifi ile netten sd dosyalarını çekmen lazım

erkanaymak

erkanaymak

Üye
    Konu Sahibi
Burada vodafone tab kullanan yokmu benden başka burada bulduğumuz oyunları paylaşsak

herokey4435

Üye
Exper P10man easypad 9''1024x768 TAblette denendiler ÇAlışıyorlar teşekkürler kardeş bna 9mm backstap spider-man Totalmayhem gangstar gtaIII assasincreed Revolt tarzı oyunlar lazım calısanını bulamadım bulan olursa bi PM atabilirmi Lütfen Sizce bulabılırmıyım ? :tşk: