Yardım Vodafone Smart Platinum 7 açılmıyor


00selo00

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Arkdaşlar

Durduk yere herhangi bir program yüklemeden sistem takıldı daha sonra reset atmaya başladı sürekli bootloader e giriyor ancak recovery kısmına girmiyor resetlemeye devam ediyor. 2 defa girebildim revocery moda sıfırladım tüm ayarları yine aynı resetliyor sürekli
Resetlemeden öncede 1 defa açıldı sonra açılır açılmaz takıldı sürekli reset atmaya devam ediyor.

önerisi olan var mı ?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt