Vodafone Sınırsız İnternet 6₺ / Haftalik

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet500x

ahmet500x

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Sınırsız İnternet 6₺ / Haftalik
Vodafone sınırsız İnternet haftalık sadece 6₺ yapmak isteyenler okusun ;

Önce Chrome den self servis e girin ( Yanımd Uygulamasından Girmeyin !)
Paketler kısmından 6 TL'ye olan haftalık cepnet Alin . Böylelikle sınırsız İnternet olacaktır . Normalde ücretli yapiyordum ancak burada ücretsiz paylaşmak istedim umarım yararlı olmuştur

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115, Da®kness ve ÇaRşI 2387

bilisimler

bilisimler

Üye
Sınırsız derken hız düşüyor mu? :hmmm

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Tesekkürler paylaşım için

yakup6203

yakup6203

Üye
Vodafone sınırsız İnternet haftalık sadece 6₺ yapmak isteyenler okusun ;

Önce Chrome den self servis e girin ( Yanımd Uygulamasından Girmeyin !)
Paketler kısmından 6 TL'ye olan haftalık cepnet Alin . Böylelikle sınırsız İnternet olacaktır . Normalde ücretli yapiyordum ancak burada ücretsiz paylaşmak istedim umarım yararlı olmuştur
Sadece haftalık 10 tl gözüküyor
Bide sistemimizde hata oldu diyor

SM-J200 plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cimbom04

cimbom04

Üye
yakinda haftalik cepnette çorba olur boyle giderse

bulut6842

bulut6842

Üye
Konuyu silin bence

blastx

blastx

Üye
Enteresan nasil iptal edecez bunu ben bulamadim

ibrother

ibrother

Üye
Olmadı

blastx

blastx

Üye
Bende oldu kullanmak istemiyorum
Biri yardim etsede sunu iptal etsem paket aktif olmadi ama bu paket pasif diye aktif olan 5te5 video paketimi kullandirmiyor cok sacma birde bu paket tanimliyken eger baska paket varsa once sinirli paketten yermis bitince sinirsiza gecermis bu daha da sacma

ibrother

ibrother

Üye
Biri yardim etsede sunu iptal etsem paket aktif olmadi ama bu paket pasif diye aktif olan 5te5 video paketimi kullandirmiyor cok sacma birde bu paket tanimliyken eger baska paket varsa once sinirli paketten yermis bitince sinirsiza gecermis bu daha da sacma
Bu tekrar etmeyen pakettir yani haftaya iptal olur.

blastx

blastx

Üye
Haklisinizda paket pasif oldugu icin dusmeme ihtimail var mh yi aramak istemiyorum

yeumyang

yeumyang

Moderator
IPTAL HAFTA 50" yazarak 3636 ya SMS göndererek bir deneyin vodafonede paket iptal etmek baya sorun hata verirse m temsilcisini aramaniz gerekecek

blastx

blastx

Üye
Denedim fakat pakete sahip olmadiginiz icin iptal edilemedi diyor

yeumyang

yeumyang

Moderator
Online self serviste paket görünüyor mu birde ordan deneyebilirmisiniz tarayıcıdan deneyin uygulamadan değil

yeumyang

yeumyang

Moderator
O zaman paket pasif göründüğü için iptal edilemiyor 1 hafta sonra iptal olacaktır

Da®kness

Da®kness

Üye
olmuyor

Son düzenleme:
Nkurt

Nkurt

Üye
Aylık yokmuydu bilen varsa rica etsem bana özelden yazabilirmi..

blastx

blastx

Üye
Mh paketin yasal olmadigini ancak size ozel teklifler kisminda cikarsa alabilirsiniz dedi birde sadece bb cihazlarda kullanilabilirmis mh temsilcileri haybeye para aliyorlar bence hic bir seyden haberleri yok :) :D

• Beğen
Tepkiler: teknognc

Üst Alt