Faturasız / Faturalı Vodafone Rezilligi!

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone'den Memnun musunuz ?

• Evet

• Kesinlikle hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone Rezilligi!
Vodafone Yanımda Uygulamasında Kalan Kullanimlari Göstermiyor. 15 Temmuz Günü Bile bunu yapıyorlarsa Geriye söyleyecek söz bulamıyorum.

Ek Olarak SMS Cevabı'da aynı;

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ibrother

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Yoğunluk var ondandır, mesajla sorgulama bile yapılmıyor

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Yoğunluk var ondandır, mesajla sorgulama bile yapılmıyor
Yoğunluk veya her nedense, Böyle bir seyin 15 Temmuz günü olması cok ilginç. Tam bir Vodafone Rezilligi. Diğer Operatörler yoğun değil mi ? Onlarda böyle bir sorun yok.

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Aklın varsa turkcelle geçersin. Vodefone kadar rezil bir operatör görmedim ben. 1 sene kullandım yetti nefret etmeme. Turkcelle geçtim çok memnunum. Her hafta salla kazandan çok güzel hediyeler veriyor.

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda- ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Aklın varsa turkcelle geçersin. Vodefone kadar rezil bir operatör görmedim ben. 1 sene kullandım yetti nefret etmeme. Turkcelle geçtim çok memnunum. Her hafta salla kazandan çok güzel hediyeler veriyor.
Az kaldı zaten Bu ay Bitsin. Türkcell'e Geçmeyi Düşünüyorum. Yabancı Devlet markasından hayır hiç bir zaman gelmez zaten.

Son düzenleme:
yeumyang

yeumyang

Moderator
Hala aynı zaten yanımda hep sorunlu olmuştur 3 gün düzgün çalışsa 1 gün çalışmıyor :D

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda- ve TheNightMare.
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Vodefone uygulaması wi fi ile çalışmıyor, turkcelinki wi fi ile çalışıyor. Pahalı filan demesin kimse ben 2 aydır turkcell kullanıyorum adamlar sürekli hediye gönderiyorlar. Haftalık 1 gb internette geliyor salla kazandan. Vodefone pişmanlıktır.
Vodefone uygulaması wi fi ile çalışmıyor, turkcelinki wi fi ile çalışıyor. Pahalı filan demesin kimse ben 2 aydır turkcell kullanıyorum adamlar sürekli hediye gönderiyorlar. Haftalık 1 gb internette geliyor salla kazandan. Vodefone pişmanlıktır.

• Beğen

kngrlr

Üye
türk telekom'un paketleri bol keseden ama ya çekmiyor ya yavaş, turkcell hızlı ama pahalı , vodafone tam ikisinin ortası 25 tl ye 6 gb internet 700 dk her yöne 1000 sms var ve her yerden çekiyor. 4g hızı da iyi 3g de. gece 12 de falan zaten sistem bi süre servis dışı kalıyor. niye 15 temmuz diye art niyet arıyorsun? zaten 1 gb internet verdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: teknognc, TheNightMare. ve ÇaRşI 2387
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Wifi ile Yanımda uygulaması sorunsuz kullanılmakta ki öyle kullanmaktayım uzun zamandır.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ailemde 3 kişi Vodofone kullanıyor gayet memnunlar çekim kalitesi olarak . Sizin karşılaştığınız sorunla hiç karşılaşmadık.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Bu konuda hak veriyorum yanımda uygulaması çoğu zaman çalışmıyor.

• Beğen
Tepkiler: teknognc, bilisimler ve TheNightMare.
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Wifi ile Yanımda uygulaması sorunsuz kullanılmakta ki öyle kullanmaktayım uzun zamandır.
Ben wi fi açıkken bağlandığını hiç görmedim? Son güncelleme ile getirmiş olsalar gerek. 1 seneden fazla süre vodefone abonesiydim. Wi fi ile kendi programına bağlanmıyordu.
Ailemde 3 kişi Vodofone kullanıyor gayet memnunlar çekim kalitesi olarak . Sizin karşılaştığınız sorunla hiç karşılaşmadık.
Çekim kalitesine bende bir şey demiyorum. Ancak emin ol evdeki netimiz hala vodefone internet ve ne çektiğimi ben bilirim. Gündüz seni süründürür, gece uçarsın. O kadar açık ve net konuşuyorum. Adamların hizmetleri sıfır. Kaç kere telefonda kavga ettim ben.

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Hala aynı zaten yanımda hep sorunlu olmuştur 3 gün düzgün çalışsa 1 gün çalışmıyor :D
Lanet olsun Vodafone'a.
türk telekom'un paketleri bol keseden ama ya çekmiyor ya yavaş, turkcell hızlı ama pahalı , vodafone tam ikisinin ortası 25 tl ye 6 gb internet 700 dk her yöne 1000 sms var ve her yerden çekiyor. 4g hızı da iyi 3g de. gece 12 de falan zaten sistem bi süre servis dışı kalıyor. niye 15 temmuz diye art niyet arıyorsun? zaten 1 gb internet verdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Size Vodafone'u Koru diyen mi oldu ?
Burada Vodafone ile ilgili her türlü Görüşlerimi dile getirebilirim. Ve, buda sizi ilgilendirmez...

Son düzenleme:
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Salla kazan uygulamasina nerden erisim saglicaz hesabim uugulamasinda gozukmuyor

ONEPLUS A3010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Salla kazan uygulamasina nerden erisim saglicaz hesabim uugulamasinda gozukmuyor

ONEPLUS A3010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim telefonda da 4.5 kullanamıyorum turckell hattımdan ancak salla kazan kampanyasından faydalanabiliyorum. Uygulama içerisinde var. Ben her hafta alıyorum hediyemi. Silip tekrar yükle. Şu anda operatörlerin içinde kim ne derse desin en iyisi turckell gerisi hikaye.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve hajkhanx33
Buğra

Buğra

Admin
12 ay sözleşme bağladım bende
Şubat'ta bitecek bittiği zaman güzel tarifeler olursa Vodafone kalırım belki :hmmm

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Vodefone ile sözleşme yapmasaydın keşke. Babam interneti taahütlü aldı. Şimdi dalga geçer gibi telefonda bir sürü masal anlatıyorlar. Vodefone pişmanlıktır.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve TheNightMare.
Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
Turkcell de 15 Temmuzda internet yavaştı. 1gb tan 100mb bile kullanamadım başka zaman olsa anında biter kullandırtmadılar bile. 10kbps ile girdk internete

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Turkcell de 15 Temmuzda internet yavaştı. 1gb tan 100mb bile kullanamadım başka zaman olsa anında biter kullandırtmadılar bile. 10kbps ile girdk internete

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben turkcelle hiç sorun yaşamadım vodefone ile yaşadığım kadar. :)

• Beğen

Üst Alt