Faturasız / Faturalı Vodafone ile “155 POLİS İMDAT”a Ücretsiz Sms Gönderilebilecek

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone ile “155 POLİS İMDAT”a Ücretsiz Sms Gönderilebilecek
Vodafone Türkiye abonelerine yenilikler sunmaya devam ediyor“Dijital Dönüşüm Hareketi”ni başlatan ve sürekli yatırımlarla abonelerine son teknolojilerin mucizelerini sunan Vodafone Türkiye, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan “155 SMS Hizmeti”ni 1 Şubat’tan itibaren ücretsiz olarak abonelerine sunuyor.Yeni servis ile vatandaşlar, Türkiye’nin neresinde olursa olsunlar, mobil telefonlarından 155 Polis İmdat numarasını sadece arayarak değil SMS göndererek de yardım talep edebilecek ya da ihbarda bulunabilecek.Özellikle kadın ve engelli bireylerden gelen talep üzerine, güvenlik birimleriyle acil iletişim kurma ihtiyacına yönelik olarak geliştirilen “155 SMS Hizmeti”nden, zor durumda kalan herkes yararlanabilecek. Hizmet, acil güvenlik ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra deprem, sel gibi doğal afetler sırasında da hayat kurtaran önemli roller üstlenecek.

• Beğen
Tepkiler: Mako.79

47MaDo47

47MaDo47

Üye
Yahw sindi ben kendimi tutamam merak ediyorum denemem gerek peki gereksjz atmanin cezasi nedir :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Aynen valla akkimdanda geciyor haberlerde gorunce deneme yazip yollamak istiyordum ama korkuyorum lan :D bu isler sakaya gelmez
Sen yinede meşgul etme :D
Eskiden çok aradım eşşeklik ettim :D alah affetsin sanada tavsiye etme meşgul etme boyle şeyleri :D

suleymaneser

suleymaneser

Üye
bizim burada devlet hastahanesinin önünde Meşgul etme hayat kurtar afişleri var. Karakollarada asarlar benzerini :)

• Beğen
Tepkiler: phasan ve kfahaa

Üst Alt