Vodafone 'Gizli Numaraya Kapalı Servisi'

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Vodafone 'Gizli Numaraya Kapalı Servisi'
İsteyen abonelerin gizli numaralardan aranmasını engellemek için hizmete sunulan Vodafone Gizli Numaraya Kapalı Servisinden ücretsiz olaak yararlanılabiliyor.

Vodafone Gizli Numaraya Kapalı Servisi’nden yararlanmak isteyen Vodafone aboneleri, cep telefonlarından 7048'i arayarak, önceden aldıkları altı haneli şifreyle birlikte GIZLINUMARAYAKAPALI işlem kodunu 7048'e kısa mesajla göndererek veya üzerinden My Vodafone aracılığı ile abonelikle ilgili işlemlerini anında gerçekleştirebiliyor.

Vodafone yetkilileri, 14 Aralık 2007 tarihinde hizmete sunulan Vodafone Gizli Numaraya Kapalı Servisi’ne abonelerinden kısa sürede yoğun talep aldıklarını, servise bugüne kadar 22 bin’i aşkın abonenin başvurduğunu dile getirdi.

:oke:

• Beğen
Tepkiler: sedat_17 ve Black_sky

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Güzel Ve Bilgilendirici Bir Haber Saolasın :cool

hafrix

hafrix

Üye
eline sağlık iyi aslında en azında özel no maralardan kurtulamaya yarıyordu teşekürler .

kubilay212

kubilay212

Üye
ii oldu bu ya

Anıl Umut

Emekli Yönetici
bu çok iyi oldu kimin gizli no sinir bozucuydu

muharrem03

Üye
teşekkürler konu için

sAyE

Üye
beceremedim :(

o9uz

o9uz

Üye
ben kapatmicam ihtiyaç olur kardeş dursun gizliden falan isteyen arayabilir walla

arslansem

arslansem

Üye
Yılbaşı oldu geçti hani herkese gizli yasağı çıkacaktı :utan

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
tşkler

Thales

Üye
Çok saol kardeşim Teşekkürler

safakyasak

safakyasak

Üye
EVET BU MESAJ KODU YENİLENDİ ŞU ANDA 7048'E MESAJ GÖNDERİRKEN
VE EK BİLGİ OLARAK BU SERVİS SADECE GSM NUMARALARINDAN GELEN ARAMALAR İÇİN GEÇERLİ,YURT DIŞINDAN VE TELEKOMDAN GELEN ARAMALAR İÇİN GEÇERLİ DEĞİL :)

xxxxxxGIZLIAC

Gizli numara aramalarının kısıtlanması
xxxxxxGIZLIKAPAT

YAZILMASI GEREKIYOR

BuRacK

BuRacK

Üye
saoL eLLerine sağLık

GaNZa

Üye
6 ahneli şifreyi nerden alıcaz?

safakyasak

safakyasak

Üye
Arkadaşlar BÜYÜK HARFLER İLE "sıfre" Yazıp Mesajı 7048'e Göndermek Yeterli
Kolaylıklar

GaNZa

Üye
Teşekkürler....

sonbela

sonbela

Üye
oo işte bu iyi haber arkadaşlar zaten diger operatörlerdede yurt dısı aramalarında gizli arayabiliyorlar yani sadece yurt içi:(

canturgay

canturgay

Üye
oleyyy çok sevindim.. artık sapıklarımdan kurtuluyorummm.:)

corlulu

corlulu

Üye
Sağolasın iyi bilgi

beytow810i

beytow810i

Üye
EVET BU MESAJ KODU YENİLENDİ ŞU ANDA 7048'E MESAJ GÖNDERİRKEN
VE EK BİLGİ OLARAK BU SERVİS SADECE GSM NUMARALARINDAN GELEN ARAMALAR İÇİN GEÇERLİ,YURT DIŞINDAN VE TELEKOMDAN GELEN ARAMALAR İÇİN GEÇERLİ DEĞİL :)

xxxxxxGIZLIAC

Gizli numara aramalarının kısıtlanması
xxxxxxGIZLIKAPAT

YAZILMASI GEREKIYOR

lutfen ınsanlara yanlıs bılgı vermeyelım sızın dedıgınız yolla yapdım (xx yerıne sıfremı yazarak ve sıfreden sonra bosluk bırakın dıye bı mesaj geldı KONTOR GİTTİ sonra bosluk bırakdım gecersız servis dedi KONTOR GİTTİ iş ınada bındı yapmayanın dedım kac defa 7048 i aradım o gerı zekalı seydede bı oncekı menuye donemıyosun bı kere yanlıs bı menuyu acdınmı tamam bıttın yenıden araman gerek her aradıgındada KONTOR GİDİYOR onun ıcın sıfreyı gırdıkden sonra 2 tusuyla gırılen menuden yapılıyor bu ıslem yapacak arkadaslar baska menulere gırmesınler (ıslem yapmak ıstedıgınız servısı duydugunuzda 1e basın dıyo ) benım 10 kntum gitti ama burda arım yamalak anlatıldıgı ıcın su an yapacak olsam 2 knte tamamdır :oke:

Üst Alt