Faturasız Vodafone Freezone 5 te 5 paketler ve sürpriz hediyeler

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone Freezone 5 te 5 paketler ve sürpriz hediyeler
Sende vadibenim demek istiyorsan hemen tweet at, SuperMassive oyuncularının en beğendiği tweet’ler arasına gir ve sürpriz hediyeler kazan.
1 kişiye msı dominator 602 xtr i7
5 kişiye razer blackwindow Chrome klavye
10 kişiye razer mamba tournament ed mause
10 kişiye sennheiser hd 471i kulaklık
20 kişiye razer goliathus control gravity extented mausebad
Paketler
5 te 5 sdandart paket aylık 9 TL

5 te 5 ekstra paket aylık 18 tl

• Beğen
Tepkiler: teknognc, Dogus Pertez ve bulut6842

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: bulut6842 ve yeumyang
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:

blastx

blastx

Üye
İninal bakiye olayi hikaye yatirilmiyor bakiye gerci temsilcilerin paketlerden bile haberi yok sorunu anlasinlar diye temsilciye 40 saat paketi anlatiyom o yok diyor ben var duyorum sovecek dereceye geliyor sonra gidip derin inceliyor ve sonraaa evet varmis diyor sonrada evet ininal bakiyesi veriyormus fakat benim yapacak birseyim yok diyor gerizekalilar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
İninal bakiye olayi hikaye yatirilmiyor bakiye gerci temsilcilerin paketlerden bile haberi yok sorunu anlasinlar diye temsilciye 40 saat paketi anlatiyom o yok diyor ben var duyorum sovecek dereceye geliyor sonra gidip derin inceliyor ve sonraaa evet varmis diyor sonrada evet ininal bakiyesi veriyormus fakat benim yapacak birseyim yok diyor gerizekalilar
Vodafone hep bu konularda sıkıntılı olmuştur ya m temsilcisinin haberi olmaz ya sistem sorunlarından yapamazsın

blastx

blastx

Üye
Vodafone hep bu konularda sıkıntılı olmuştur ya m temsilcisinin haberi olmaz ya sistem sorunlarından yapamazsın
Anlamadigim konu koca sirket bu tecrumesiz elemanlara nasil goz yumuyor daha komigide var temsilci utanmadan kendisine 10 puan vermemi istiyor
Olay dahada komik bir hal aldi konuyla ilgili ininal ile gorustum mh konuyla ilgili bilgilerinin bulunmadigini Vodafone ile is ortagi olmadiklarini soyledi

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Resmen komedi yazacak birşey bulamıyorum hem kampanya yapıyor hem temsilcinin haberi yok internet sitelerinde hala kampanya görünüyor ayrıca yanımda uygulamasında bile var

blastx

blastx

Üye
Resmen komedi yazacak birşey bulamıyorum hem kampanya yapıyor hem temsilcinin haberi yok internet sitelerinde hala kampanya görünüyor ayrıca yanımda uygulamasında bile var
Anlasilan sizde mh den bilgi istemissiniz ve alamamissiniz:)

Son düzenleme:
blastx

blastx

Üye
5te5 paketine kayit olup odeme alamayanlar ININAL bosluk VF bosluk kartinizin barkot nosunu yazip 7889 a atin odeme 10 sn icinde oluyor mesaj iceriginde turkce karakter kullanmayin

bilal72

bilal72

Üye
Sadece freezoneliler mi alabiliyor

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teknognc

teknognc

Üye
Bir ayda ekstradan 5 gb harcamışım 9tllik standart paketiyle, gayet iyi. Bu sefer instagram ve youtube paketini alacam daha cazip geliyor

Portagas

Portagas

Üye
Bu paket hala alinabiliyor mu??

Edit:Paket hala aktifmis. OYUN EKSTRA yazip 3636 goderince oldu.

Son düzenleme:
murat.122a

murat.122a

Üye
5 exra paketi almak için
belli bir tarife demi olmak
lazım freezone olup tarifen gani
tarifeleri olursa olurmu hangi
tarifelerde 5 te 5 exra paketi alına bilir M

teknognc

teknognc

Üye
5 exra paketi almak için
belli bir tarife demi olmak
lazım freezone olup tarifen gani
tarifeleri olursa olurmu hangi
tarifelerde 5 te 5 exra paketi alına bilir M
Tarife farkı yok, freezone lu olman ya da 26 yaşından küçük olman yeterli alman için

blastx

blastx

Üye
Paleti alabilmek için: tarifenizin yenilenmiş olması lazım .5te 5 paketi nin kulanım suresi,mevcut paketinizin kullanım süresi ile aynı olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: teknognc

Üst Alt