Vodafone 4.5G şerefine ücretsiz 1 ay 4GB hediye

Sponsorlu Bağlantılar

manyax2007

manyax2007

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 4.5G şerefine ücretsiz 1 ay 4GB hediye
Siz yeter ki isteyin. Şimdi 4 bucak G’yi 1 ay boyunca kendi tarifenizde deneyin,
internet kota aşım ücreti ödemeyin.
Ay sonunda da size en uygun tarifeyi birlikte belirleyelim.
Vodafone 4 bucak G’yi ücretsiz denemek için 4BUCAKG yaz 4545’e yolla.
Vodafone’da kolayı var

4BUCAKG yaz 4545’e ücretsiz SMS yolla!

Ayrıntılar:

• Beğen
Tepkiler: BozKurt0102

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Arkadaşa yaptık 6gb geldi.

manyax2007

manyax2007

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum bana 4gb verdi belki tarifesindeki internet yada aylık kullandığı internet kotasını baz alarak veriyor olabilir

TurkishPower61

Üye
simdi mesaj attım ben de 6 gb talebiniz alındı diyor 6 gb verecek heralde tesekkürler :D

turancen

turancen

Üye
4 g destekli lg g3 telefonumu, dün garantiye gönderdim, bugün bu hediye internet paketini gördüm, gel görki şimdi elimde 4g destekli telefon yok, mesajı attım, telefonunuz 4g desteklemediği için paketi alamıyorsunuz, 4g telefon olmadan bu hediyeyi alamıyoruz arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
:tşk: Banada 6gb verdi ama ben4.5g hizina bi türlü erisemedim

turancen

turancen

Üye
Uğraşmayın arkadaşlar, alın interneti, bağlanın 3g ile, sanki bilmiyorsunuz, 3g bile çekmeyen yerde 4g ilemi bağlanacak, bunların hepsi oyun, biraz aklınızı çalıştırın, boşverin 4g felan. Bu üçkağıtçı firmalar inek gelecek yerden, tavuğu esirgermi, söyleyin bana

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
Internet boşa almışız kota assak bile fatura fazla gelmicek sabit ödeyeceksiniz yanisi sınırsız interner 1ay boyunca ırzına geçin beleş netin :)

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Ben de gönderdim ama "Talebiniz şu anda gerçekleştirilemiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" diye cevap geldi.
Anlaşılan ben yararlanamayacağım.

EDIT: 4 defa gönderdim. Sonunda talebim alınmış :D :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyiymiş

bulut6842

bulut6842

Üye
Faturalilara 6 gb faturasizlara 4 gb

Üst Alt