Vodafone 1100 tablette gmail hesap şifresi çözmek


ukdeukdem

Üye
Arkadaşlar merhaba,
Vodafone tablette gmail hesap şifresi unutulmuş. Factory reset yaptık ama cihaz yine de son kullanılan gmail hesabını istiyor. Bunu çözmenin bir yolu var mıdır?
 

ukdeukdem

Üye
Arkadaşlar bu sadece bu modele özgü bir durum değil. Nerdeyse bütün android cihazlarda söz konusu. Bu google hesap doğrulamasını bypass etmenin bir yolu yok mu?
 
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Frp kilidi denen bi olay vardı sanırım bi sitede toolda vardı bu özellik gsmturkey ve forumandroid sitelerine bak
 

ukdeukdem

Üye
O sitelere üye olabilmek pek mümkün olmuyor sanırım. gsmturkey de doğrulama alanına Gsm Turkey yazın demişler onu yazıyorum girdiğiniz metin doğru değil diyor. Diğerine üye oldum mail adresimi doğru yazmama rağmen doğrulama kodu gelmiyor. Ben bu işi çözemicem sanırım :)
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt