Faturalı Vodafon simple

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Ayda 7 gb 700 dk ve sadece
9 sms 46 ₺
9 sms nedir ya 100 sms diye anlaştık eve geldim uygulamayı açtım 9 diyo
Müşt.hizm. aradım açmadılar bile
Hattı aldığım bayiye gidip ... yapıcam.
 
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Vodafone her zaman pismanlıktır. Ben yıllar önce bıraktım kafam rahat. Hiçbir şeyleri düzgün değil adamların. Turkcell kullanıyorum biraz pahalı ama en iyi hizmeti onlar veriyorlar.
 
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
1 yıl taahütüm var. Faturalıyım.
Oofff offf 😠
Mesaj birleştirildi:

Vodafon bayisine gidip konuştum 1 gb eksiltip yerine 100 veya 250 sms vercekler 1 ayın sonunda bu ay 8 sms le idare etcem.
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt