Vista Windows Update İle SP1 e Güncellemiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
Vista Windows Update İle SP1 e Güncellemiyor.
Yukarıda yazdığım gibi ayda yılda bir windows update yi açarım. Baktım sp1 çıkmış yükleyeyim dedim. Sp2 Falan Da Var Ama Normal Yükleme Yaparsam Çoğu Şey Silinecek. Yükle Diyorum Aşağıdaki Resimdeki Gibi Kalıyor. Birçok şey Denedim Ama Nafile. Lütfen Yardım Edin.:sos

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Ayda yılda Windows Update'i açarım derken neyi kastediyorsunuz? Windows Update hergün yapılır.

Zaten Windows Vista Service Pack 2'yi yüklemeniz için önce Windows Vista Service Pack 1 kurulu olmalıdır. SP1'i yükledikten sonra SP2'yi güncelleştirebilirsiniz.

Resimde görüldüğü gibi Internet bağlantınız verimli değil. Onun için Internetinizin düzgün çalışdığından emin olun. Modemi konfigüre edin. Çerezleri silin.

Umarım kullandığınız Windows orijinaldir. Eğer korsan İşletim Sistemi kullanıyorsanız denetim için bu şekilde bekletilebilirsiniz.

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
Ayda yılda Windows Update'i açarım derken neyi kastediyorsunuz? Windows Update hergün yapılır.

Zaten Windows Vista Service Pack 2'yi yüklemeniz için önce Windows Vista Service Pack 1 kurulu olmalıdır. SP1'i yükledikten sonra SP2'yi güncelleştirebilirsiniz.

Resimde görüldüğü gibi Internet bağlantınız verimli değil. Onun için Internetinizin düzgün çalışdığından emin olun. Modemi konfigüre edin. Çerezleri silin.

Umarım kullandığınız Windows orijinaldir. Eğer korsan İşletim Sistemi kullanıyorsanız denetim için bu şekilde bekletilebilirsiniz.

Otomatik Güncellemeyi Kapalı Tutuyorum Malum Net Kotalı. Çok nadir açarım demek istedim. Bir kez bilgisayarcıda format attırdım. Windows Etkinleştirildi Yazıyor. Ama Korsan Mı Değil Mi Bilmiyorum. Çerezleri Sildim Ama Yine Fayda Yok. Cevabın İçin Teşekkürler.

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
Pc mi Windows 7 Ye Yükselttiğimden Gerek Kalmamıştır Konu Silinebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...