Virüs

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Virüs
Arkadaslar bugun okula gittim ve aklıma dedim bluetooth acaım dedim.ve nede olsa beni tanırlar dedim ve bluettoht ismimde Mc kin a.k.a İsmail iste actım ögle tatilinde yemek yicektik ve bi baktım bana bluettoth'dan biri birseyler atmak istedi bende deim islallah virüs'tür dedim ve kabule etttim biliyonuz biraz virüs hastasıyımda :D sonra bi baktım degişik v23.,a42.sa bi mesaj geldi yüklüycem ama baktım isim degişik sonra yüklerken cammonwarrior yazıyo tabiki iptal ettim dedim vaybe okadar zman dır biri bana bu virüsü atmıyo dedim..cocugun adı bluettoth black.Tower dı iste sago sola bakıyom cocuga görsem tesekkür etcem iste ama yok ..ve ardından sürekli 3 tane daha geldi bende bi baktım her gönderme bittikten sonra her mesajın ismi degiik ama aynı dosya dedim bu çocuga bulastı bari kurtarıyım ama bulamadım.. :huhu:

arkaslar benim telde o virüsü yüklemedim ama telden mesaj hakıım vardı 25 tane bitmiş 50 knt vardı 5 kamıs ne oldu yaw.ben yüklemedim virüsü ana bulastımı yooksa yardım edin

Hangi anti virüsleri yükleyim link verin...

helper007

helper007

Üye
Pek anlamadım yaa

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Valla suan coman anti virüs ile tarattım.

virüs falan yok dio ben bide avedan türkcell'e mms attım kac knt..bide benim msj hakıım vardı ne oldu..

mehmet27

Üye
o bizim bi arkadaşa da oldu nasıl bi virüsse mms ve sms gönderiyo

gurel22

Üye
aynısı banada oldu onu birtek virus guard adındaki virüs programı temizliyor program symbian s60 dosyalar bölümünde var

Nike

Üye
Norton Anti virüs programını kullan

Alive

Alive

Üye
Originally posted by Nike@Nov 5 2005, 04:17 PM
Norton Anti virüs programını kullan
[post=204414]Quoted post[/post]​

İçim dışım virüs oldu :wacko:

ozdes_24

Üye
yaw bnde annamadım walla bn virüsleri zip içind sakladıım için bnde bişi olmuo ama bnm arkadata msjlarda duruo yüklememiş virüsü ama kendi kendini yolluo annamadım walla nie nasl bişi ki bu yaw

serhatkara

serhatkara

Üye
birader benim telefon kendi kendine msj gönderiyo msj kutudsunda görünmüyo bu ama işlem kaydında görebiliyorum numara 339 la başlıyo bana yardımcı olun lütfen cepte kontür kalmadı

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Virüs programlarına pek güvenme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt