Virüs Bulaşmayan Bilgisayar


eZeL634

eZeL634

Üye
    Konu Sahibi
Bir çok bilgisayar teknolojisi firmasının baş edemediği tek konu virüsler olsa gerek. Virüsler hem teknolojifirmalarının hemde kullanıcıların nefret ettikleri ve sevmedikleri bir olaydır.

Exper bilgisayar firması bu soruna nokta kayacak bir teknolojiyle karşımıza çıkıyor. Bilgisayarlar da internet ve bilgisayar güvenliğini ön planda ele almış olan exper bilgisayar firması bu soruna çözüm aramış ve comodo teknolojisiyle bu sorunu halletmiş durumdadır. %100 güvenli bilgisayar exper sloganıyla üretilen bilgisayarlar kullanıcısına 500 liralık virüssüzlük garantisi sunuyor.

Dünyada bir ilk olarak nitelendirilen virüssüz bilgisayar şimdiden hedeflenen kitleye ulaşmış durumda. Tüm dünya da son derece iyi bir teknoloji ürünü olarak adlandırılan virüssüz bilgisayarlar tüm dünya da satışa sunulmuştur.
 
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
vuruslere karşı sorunu difriz programı ile çözsüm
 
  • Beğen
Tepkiler: kartal835, AHMED... ve .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Aynen Linux :ehe
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt