Vilanova, Atletico maçı öncesi endişeli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Vilanova, Atletico maçı öncesi endişeli

Barcelona teknik direktötü Tito Vilanova, Atletico Madrid karşılaşması öncesi maç ve gündemdeki konular ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.
İspanyol AS'a konuşan Vilanova, La Liga'da şu ana kadar hiç mağlup olmadan topladıkları puanların kendilerini mutlu ettiğini, Atletico Madrid'in kendilerini çok zorlayacağını belirtti.

"ATLETİCO BENİ ENDİŞELENDİRİYOR"

"Simeone'nin gelişi ile birlikte Atletico yükselişe geçti. Onların ligde liderliğe oynaması ve bizi takip etmeleri inanılmaz bir durum. Bunu gerçekten hakediyorlar. Simeone'nin benim için söylediği sözler için teşekkür ederim. Atletico'nun Avrupa Ligi'nde ve La Liga'da yaptıkları ortada. Onlar başarıya gerçekten inanan bir takım görüntüsü çiziyorlar. Bu da beni biraz endişelendiriyor" diye konuştu.
Alexis Sanchez ve David Silva'nın takımdaki durumları için konuşan Vilanova; "Öncelikle kulübümüzde önemsiz olan bir futbolcu yok. Herkes bu takımın bir parçası. Alexis kendine boş alan bulma ve iyi kullanma konusunda çok başarılı. David'in gol kaydetme becerisini zaten anlatmaya gerek yok" dedi.

"MESSI'NİN GOLLERİNİ CANLI GÖRDÜĞÜM İÇİN ŞANSLIYIM"
Deneyimli teknik adam takımın önde gelen isimleri Iniesta ve Messi için ise şunları söyledi;
"Andrew her zaman elinden gelenin en iyisi yapar ve bu yüzden başarılı olur. Messi'ye gelince; İnsanların çok görmek istedikleri golelr vardır. Ben şanslıyım bunların çoğunu canlı gördüğüm için. Guiness Rekorlar Kitabı Messi'nin 88 golünü kayıtlarına aldı değil mi?"
Atletico Madrid'in golcüsü Falcao'nun çok iyi bir futbolcu olduğunu kaydederken; "Bazı oyunculara asla önlem alamazsınız. Onlar inanmışlardır. Falcao da onlardan biri" diye konuştu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...