Uygulama ViewSonic ViewPad ANDROID 4.0.3'Ü 2.3.1 (Gingerbread) YAPMA (SU AN KASIYOR)

Sponsorlu Bağlantılar

OBiRSeRSeRi

OBiRSeRSeRi

Üye
    Konu Sahibi
ViewSonic ViewPad ANDROID 4.0.3'Ü 2.3.1 (Gingerbread) YAPMA (SU AN KASIYOR)
merhaba arkadaslar s bugun itibari ile elime gecen viewsonic viewpad 10e + 3g tablet pc android 4.0.3 ice cream sandwich isletim sistemi var ve sanirim kasiyor versiyon dusurup tableti hizlandirma sansimiz varmi ?

Lütfen acil yardim.

-Emre

-Emre

Üye
4.2.2 daha üst bir sürüm =) firmanın kendi sitesine bir bakın ya da Google'da araştırın. Büyük ihtimalle daha düşük bir sürümü yoktur. Ancak performans arttırmak için farklı şeyler yapılabilir (root, swap cihaz temizleme vs.)

OBiRSeRSeRi

OBiRSeRSeRi

Üye
    Konu Sahibi
4.2.2 daha üst bir sürüm =) firmanın kendi sitesine bir bakın ya da google'da araştırın. Büyük ihtimalle daha düşük bir sürümü yoktur. Ancak performans arttırmak için farklı şeyler yapılabilir (root, swap cihaz temizleme vs.)

özür dilerim 2.3.1 düşürme yazmam gerekiyordu :( yanlis yazmisim. KİTAPCIKTA 2.3.1 YAZIYOR FAKAT TABLET 4.0.1 ŞU AN

- - - Eklendi - - -

SAYIN YONETICILER KONUYU SILEBILIRMISINIZ YANLIS YAZMISIM :/ VEYA

KONU ISMINI
[h=1]"ViewSonic ViewPad ANDROID 4.0.3'Ü 2.3.1 YAPMA (SU AN KASIYOR)"
ŞEKLİNDE DEGİŞTİREBİLİRMİYİZ[/h]

-Emre

-Emre

Üye
2.3.1 ya da 4.0.1 diye de bir sürüm yok malesef =( bilgisayar sitesinden konu ismini degistirebilirsiniz :)

OBiRSeRSeRi

OBiRSeRSeRi

Üye
    Konu Sahibi
2.3.1 ya da 4.0.1 diye de bir sürüm yok malesef =( bilgisayar sitesinden konu ismini degistirebilirsiniz :)

su an kullanım klavuzu elimdee ve aynısını yazıyorum " ANDROİD 2.3.1 (Gingerbread) " şimdi boyle bi sürüm yokmu diyorsun ??

Üst Alt