Editor VideoShow Video Editor, Video Maker, Photo Editor v8.7.4rc [Premium Version]

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Bu uygulama yardımıyla android cihazlarınız üzerinden kolay bir şekilde video dosyalarını düzenleyebilirsiniz. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.

What's New:
1. Triming video clip can be more accurately
2. Increase the full screen display setting so that your clips will not have border
3. Fix known issues

Premium Özellikler:
Premium features unlocked
● No Watermark unlocked
● No Ads unlocked
● Export HD Mode unlocked
● Export in Animated GIF unlocked
● Pro Materials stuff unlocked
● Video Adjust unlocked
● Voice Effects unlocked

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt