Videom Facebook da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
siego and bp

siego and bp

Üye
    Konu Sahibi

Turkcell Videom Facebook'ta servisi ile artık Facebook'a video yüklemek çok kolay.

7505'i Görüntülü Görüşme ile arayın, paylaşmak istediğiniz anları kaydedin ve kolayca Facebook profilinize yükleyin

Ücretlendirme

7505 numarasını Görüntülü Görüşme ile aramanın dakikası 1 SMS / 2 Kontör olarak ücretlendirilir

Kullanımı
Videom Facebook'ta servisini kullanmak için Facebook profilinize Turkcell Videom Facebook uygulamasını yüklemeniz ve gerekli ayarları yapmanız gerekmektedir.

Turkcell Videom uygulamasını yükledikten sonra 7505 numarasını Görüntülü Görüşme ile arayarak videonuzu kaydedebilir ve Facebook profilinize yükleyebilirsiniz.

Facebook profilinize Turkcell Videom uygulamasını adresinden yükleyebilirsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt