Videolar Ve Galer! Hatası Çözemedim Yardım Edin ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

whu-su

Üye
tekrar soft format at benim telde aynısı oldu tekrar soft format ile düzeldi

ayran3883

ayran3883

Üye
    Konu Sahibi
sonunda & olan değil diğerine at dene o klasör boş sa sil gitsin

Abicim 3 klasördede resim var ama DCIM İmages , Görüntüler& ama yok Galeride Gözükmüyor Başka Bir Hafıza Kartında Görüyor Nedense vıdeo ve Fotoları Video Player Listte Sorunsuz Görünüyor Ama Videolarda Yok ?

- - - Eklendi - - -

tekrar soft format at benim telde aynısı oldu tekrar soft format ile düzeldi

2 kere attım ama :bilmm

asigsasi

asigsasi

Üye
senin kartı başka telefona tak dene çalışıyormu tekrar flash atmaya gider bu iş

asigsasi

asigsasi

Üye
hafıza kartına biçim atmadınmı daha önce
önce pc de sonra telefonda at

• Beğen
Tepkiler: ayran3883

kcr

Üye
Flash atmadan önce sadece resim ve videoların kendisini mi aldın? Onlardan hariç, dcim klasörünün içinde gizli bir klasör ya da kayıt dosyası vardır. Bilemiyorum belki onu da kopyalamadığın için şu anda galeride gözükmüyor olabilirler. Eğer öyleyse flash'tan önce Dcim klasörünü komple bir kenara mesela pc'ye kopyaladıysan -ve sonradan silmemişsen- içindeki o klasörü bul ve hafıza kartındaki yerine kopyalayıp yeniden başlat. Bir de bu şekil dene.

• Beğen
ayran3883

ayran3883

Üye
    Konu Sahibi
Flash atmadan önce sadece resim ve videoların kendisini mi aldın? Onlardan hariç, dcim klasörünün içinde gizli bir klasör ya da kayıt dosyası vardır. Bilemiyorum belki onu da kopyalamadığın için şu anda galeride gözükmüyor olabilirler. Eğer öyleyse flash'tan önce Dcim klasörünü komple bir kenara mesela pc'ye kopyaladıysan -ve sonradan silmemişsen- içindeki o klasörü bul ve hafıza kartındaki yerine kopyalayıp yeniden başlat. Bir de bu şekil dene.
Senin Dediğn Gibi Yapmadım Hafıza Kartındaki Verileri Diğer Hafıza Kartına Aldım Sonra Biçimlendirdim Tekrar Hafıza Kartına Verilerini Aldım Ama Görmedi Anlamdım

asigsasi

asigsasi

Üye
peki başka hafıza kartı ile denedin mi

• Beğen
ayran3883

ayran3883

Üye
    Konu Sahibi
peki başka hafıza kartı ile denedin mi

Denedim Onda Gördüydü Bunda Görmedi Bu Arada Flash Ve Biçim Attım Birde İnternetten İndirmiş Olduğum Bir İki Video Atıyım Görecekmi Ne Olacak :hmmm

asigsasi

asigsasi

Üye
eğer yine görmüyor sa hafıza kartı gidici

ayran3883

ayran3883

Üye
    Konu Sahibi
eğer yine görmüyor sa hafıza kartı gidici

İnternetten attıklarımı sorunsuzca gördü birde yedektekileri tekrar deniyorum sonucu yazarım belkide dosyalar virüslü ondan 2 seçenek çıkıyordu değilmi abi

asigsasi

asigsasi

Üye
virüs bulaştı ise pc den bulaşmış tır önce pc yi temizle :)

ayran3883

ayran3883

Üye
    Konu Sahibi
virüs bulaştı ise pc den bulaşmış tır önce pc yi temizle :)

Yaptım Abi Dosyaları Tek Tek Ayıklaya Ayıklaya Düzenli Bir Şekilde Attım Gördü Teşekkür Ederim Yardımların Için Yalnız Bir Sorunum Daha Var Bu Google ye Üyüliğimle Giriş Yapıyorum Ama Giriş Yapmamış Gibi Görünüyor Oturum Aç Yaziyor Halbuki Giriş Yaptım Ama Yok google+ ya direk girince Giriyor hesabımdan anlamadım ?

asigsasi

asigsasi

Üye
nereden giriyorsun ben operadan giriyorum sıkıntı olmuyor

ayran3883

ayran3883

Üye
    Konu Sahibi
asigsasi

asigsasi

Üye
hadi geçmiş olsun :)

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
konu sahibi istegi uzerine :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt