video ve altyazı konusunda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
video ve altyazı konusunda
merhaba elimde mp4 olarak videolar var 8 tane hepsi seri olarak 200 mb neyse birinci bölüm sorunsuz izledim ikinci bölüm de normal video playerde sadece ses var görüntü yok geri kalan hepsi böyle... Uc ve july player hiç açmadı .... Sorun nerde... Bende nette ikinci bölümü buldum mp4 olarak görüntü kötü 30mb ve altyazı indirdim aynı klasöre koydum 1.mp4 ile 1.srt yanyana ama çalışmadı... Video da altyazı başlamadı başlaması gerekmiyo muydu nasıl izlerm mobilm lütfen ona göre yardım edin

_ardaa

_ardaa

Üye
altyazılı olanları klasörlere ayır birden fazla altyazı olunca sorun çıkartabilir belki, diğer sorunu bilmiyorum bende oynatmadığı mp4 filmi yok tabi mp4 ise yani uzantı mp4 ama sıkıştırılırken farklı codecle sıkıştırılmışsa oynatmayabilir uzantı seni yanıltmasın.

benighted

benighted

Üye
dosyanin ismi 1 anladigim kadariyla o sayiyi kaldirip her iki dosyaya da ayni ismi ver oyle dene ornegin
video.mp4
video.srt

najanaja

najanaja

Üye
arkadaşın dediği gibi uzantı lara aldanmayın bi sürü codec çeşidi var. eğer ses var görüntü yoksa kesinlikle codecle alakalı, bi pro ile tekrar dönüştür videoyu öle at sorun kalmaz.

SilentOne

SilentOne

Üye
kodec sıkıntısı olmasa iyi olurda ama işte herşeyi tam yapmıyolar ki :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt