Video Ses Sorunu

uzzy36

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben General Mobile Elite kullanıyorum.Dün konserdeydim video çektim ama videoyu izlediğimde sanatçı şarkıyı söylerken sorun olmuyo ama yüksek sesli ve bass'ın yüksek oldugu yerlerde hoparlör patlıyacak gibi oluyor inanılmaz bir cızırtı geliyor yani yüksek sesli bölümleri kaydedemiyor.Acaba bu sorun mikrofondan mı kaynaklanıyor yoksa bir programla çözülebilir mi?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt