Video rezaleti!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
Video rezaleti!
İspanyollar'ın büyük gafı

İspanya’da yapılacak olan Barış Kupası’na katılacak Beşiktaş’ın tanıtım videosundan Fenerbahçe çıktı.

Organizasyonun resmi internet sitesinde, siyah-beyazlı takım yer alırken, sarı-lacivertli tribünler gösterildi, sembol isim olarak da Daniel Güiza lanse edildi.
Yeni sezon öncesi düzenlenen uluslararası hazırlık turnuvalarının en prestijlileri arasında gösterilen Barış Kupası’na bu yıl Beşiktaş dahil edilirken, organizasyon komitesi inanılmaz bir yanlışlığa imza attı.
Sezon içinde Fenerbahçe’yi turnuvada görmeyi hesaplayan komite, sarı-lacivertlilerin Avrupa Ligi’ndeki eleme maçları nedeniyle Kartal’ı tercih etti.
Ancak Fenerbahçe’yi turnuva dışında bırakan Barış Kupası’nın yöneticileri, turnuvanın resmi internet sitesinde inanılmaz bir gaf yaptı. turkspor.net tarafından ortaya çıkarılan bu yanlışlıkta, Beşiktaş’ın sayfasında Fenerbahçe’nin görüntüleri yer aldı.
Siyah-beyazlı kulübün tanıtımının yer verildiği sayfadaki video bölümünde, İnönü Stadı yerine Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki Fenerbahçelilerin görüntüsü yer alırken tribündeki, “Tek kimlik Fenerbahçe” yazısı da dikkat çekiciydi. Organizasyonun gafı bununla da bitmedi. Beşiktaş’ın sembol futbolcusu olarak da Daniel Güiza gösterildi.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fenerbahçenin büyüklüğünü dünya biliyor diye boşa demiyoruz..!

Diyebiliriz ki , Organizasyonun Resmi sitesinden Beşiktaşa büyük hakaret.
:ehe:ehe:ehe

arslansem

arslansem

Üye
Fenerbahçe tvde geçen yıl Galatasarayın şampiyonluk klibi gösterilmişti :ehe aynı sanırım :kop:

lovestar

lovestar

Üye
Fenerbahçe'nin büyüklüğü değil İspanyolların küçüklüğü.Ve sönen yıldız gülizarın (ne de olsa vatandaşları)tekrar parlatılmaya çalışılması...zaten taşıma suyla değirmen dönmez.böyle 10-15 mb lık videolarda değil çıkıp sahada göstercen büyüklüğünü...

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Fenerbahçe tvde geçen yıl Galatasarayın şampiyonluk klibi gösterilmişti :ehe aynı sanırım :kop:
evt bu mantıkla gidersek Galatasaray'ın büyüklüğünü Fb de biliyor :ehe
Ben Yıldırım Demirören olsam bjk yi bu turnuvaya sokmazdım.

umut7741

umut7741

Üye
sevinsinler die gösterilmiştir:D

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Hem Fenerbahçeden nefret ediyorsunuz hemde dilinizden fenerbahçe düşmüyor Bu Ne yaman Çelişki Biz diğer 3 BÜYÜKLERE Her sezon sahada cevabımızı veriyoruz Gazete Haberi değil açarsınız İstatistiklere Bakarsınız....

Salihyet

Salihyet

Üye
Fenerbahçe'nin büyüklüğü değil İspanyolların küçüklüğü.Ve sönen yıldız gülizarın (ne de olsa vatandaşları)tekrar parlatılmaya çalışılması...zaten taşıma suyla değirmen dönmez.böyle 10-15 mb lık videolarda değil çıkıp sahada göstercen büyüklüğünü...

Senin için oldukça uzun bir yazı olmuş fakat ne senin demenle guiza sönen bir yıldız, nede büyükler söylediğin kadar küçük..

lovestar

lovestar

Üye
Senin için oldukça uzun bir yazı olmuş fakat ne senin demenle guiza sönen bir yıldız, nede büyükler söylediğin kadar küçük..

benim için uzun derken?niye arada bir bende ribaund alamazmıyım. :coold: boyum 1.86...guiza bana göre iyi bir oyuncu ama fener'de söndü.bu oyun sistemine yakışmadı.akıllı davranıp başka bir takıma giderse eminim başarılı olacak...:oke:

arslansem

arslansem

Üye
Hem Fenerbahçeden nefret ediyorsunuz hemde dilinizden fenerbahçe düşmüyor Bu Ne yaman Çelişki Biz diğer 3 BÜYÜKLERE Her sezon sahada cevabımızı veriyoruz Gazete Haberi değil açarsınız İstatistiklere Bakarsınız....
Sonuç?:) Büyükleri yen Anadolu takımlarının oyuncağı ol.Sonuç?:)

SucX

SucX

Üye
İyice araştırmadan yapılan basit bir hata böyle büyük bir organizasyonun böyle basit hatayı yapması şaşırtıcı.

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Sonuç?:) Büyükleri yen Anadolu takımlarının oyuncağı ol.Sonuç

En azından Anadolu takımları gs yi yendiği zaman buna gs anadolu takımlarının oyuncagı oldu demiyorum Çünkü futbolda yenmekte var yenilmekte vede 3 büyüklere Yenilmediğimiz İçin Sevinçliyim ayrıyetten Küçümsediğin Anadolu Takımlarından Kocaeli 5 tane attı samiyende ne oldu kocaeli ligden düştü ama taner gülleri istanbul büyükşehir belediyeye transfer oldu sizin sayenizde skibbe kovuldu vs vs

arslansem

arslansem

Üye
Tercüme et:)

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
anlayan anladı

arslansem

arslansem

Üye
Büyük takımları yenen takım neden şampiyon olamaz?Anadolu takımlarını yenemediği için :)
Tanerin belediyeye gitmesine kadar getirmişsin.Ne alaka yani?Anlayan anladı mı bilmiyorum ama anlayanın sayısının çok olduğunu sanmıyorum :ehe

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Fenerbahçe ve Beşiktaş kardeş takım olur böyle.:kop:

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Ben Şampiyonlukla Alakalı Konuşmadım Şunu diyorum en Kötü sezonumuzda bile 3 büyüklere Yenilmeden Ligi tamamladık anadolu maçlarını Kaybediş Sebepleri kötü bir takım olduğumuz için değil anadolu maçlarını ciddiye Almayan bir takım kurgusu ile oynadıgımız için Mazeret saymıyorum bu Takım Kazanmak istediği zaman kazanabiliyor Her yıl 1 Şampiyon çıkıyor bjk 7 yıldır Şampiyon olamadı Canlarından Canmı gitti....

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Arkadaşlar birbirinizle atışmayı bırakıp , lütfen konuyla ilgili yorumda bulununuz..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...