video oynatıcı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
video oynatıcı
arkadaşlar bana acilen isinden bir mp4 flv 3gp mp3 oynatan program lazım smarttı divx pleyear bunlarda denedim açılmıo 240360 720 1080 hd videolari açcak birşey lazım

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
720 ve 1080 p oynatamazsın olmaz ama oynatsa bile zaten kendine uygun çözünürlükte oynatır.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Symbian'da uygulama ile biraz sıkıntılı oluyo video oynatma isi.Sen en iyisi videoları convert edip at cihazına mükemmel kalitede izle.480P üzerine hiçbir sekilde çıkamazsın 5800 ile.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Symbian'da uygulama ile biraz sıkıntılı oluyo video oynatma isi.Sen en iyisi videoları convert edip at cihazına mükemmel kalitede izle.480P üzerine hiçbir sekilde çıkamazsın 5800 ile.

ama you tube pro 480 720 indirio ne gùzel bunu açcak program yokmu

- - - Eklendi - - -

720 ve 1080 p oynatamazsın olmaz ama oynatsa bile zaten kendine uygun çözünürlükte oynatır.

yeterki mp4 flv açsın program

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
İndirmesine 1080p de indirirsin ama bu açacağı anlamına gelmiyor malesef böyle birşey yok.

- - - Eklendi - - -

O zaman UC Player indir.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
görüntüyü kasıyor ses geliyor

- - - Eklendi - - -

ama ful hd

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Ona bakarsan hiçbir video player kasmadan oynatmaz birtek Kendi video player'ı hariç Bulduğun bütün playerlar'da vardır bu Real Player dışında.

- - - Eklendi - - -

Ve hiçbir player Hd oynatmaz.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
ama çok hd bide 720 orta derecede gôrüntù donuyor 1080hd dosya açmıyor

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
720 açmaz sana öyle gelmiş zaten telefonun ekran kalitesi düşük kendine en uygun şekilde açar.

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
240 da görüntü az bulanık sevmedim en canlısı 780 hd diom 480 miş ama 240 dan baya bi canlı480

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...