video izleme sorunu..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teomanonur

Üye
    Konu Sahibi
video izleme sorunu..
arkadaslar söyle bi durumla karsı karsıyayım.telefona mobilvizyon için pvplayer programinı yükledim yalnız simdi galerideki videolarda bu programla açılıyor otomatik olarak ayrıca klasörlerde grupladıgım videolarımı galeriden baktıgımda göremiyorum ama fexplorer ile baktıgımda bütün videolarımı görüp izleyebiliyorum ama yine pvplayer ile açılıyor bu 2 durumu nasıl düzeltebilirim..? Saygılar..

Alive

Alive

Üye
Originally posted by teomanonur@Nov 8 2005, 11:57 AM
arkadaslar söyle bi durumla karsı karsıyayım.telefona mobilvizyon için pvplayer programinı yükledim yalnız simdi galerideki videolarda bu programla açılıyor otomatik olarak ayrıca klasörlerde grupladıgım videolarımı galeriden baktıgımda göremiyorum ama fexplorer ile baktıgımda bütün videolarımı görüp izleyebiliyorum ama yine pvplayer ile açılıyor bu 2 durumu nasıl düzeltebilirim..? Saygılar..
[post=206251]Quoted post[/post]​

Hocam sorunun 2 nedeni olabilir..

Cevap1:PV Player çakışma yaptığından diğerleri açılmayabilir..

Cevap2:Eğer filmler görünmüyorsa F-Explorer da see attribute die bi yerden dosya özelliklerine bakmalısın..Gizli sanırım seninkiler...Ondan görünmüyo..Umarım anlamışsındır :artı:

hyper

Üye
PV Player ı sadece tv izlicein zaman kurmak en iyisi. yoksa 3gp videolarda real player'ı devreden çıkarıo

siyahbalik

Üye
ayrıca her ne kadar tam ekran özelliği olsada görüntü kalitesi real player kadar iyi değil.tam ekran video için mobile theatre'i kullanmak daha iyi. ama o da tam olarak tam ekran yapmıyo :)

siyahbalik

Üye
ayrıca bende de aynı durum var. normal videolar pvplayer menüsünde görünmüyor. fakat hafıza kartımdaki E:/nokia/videos klasörünün içindekileri görebiliyor. belki yardımı dokunur...

siyahbalik

Üye
ayrıca her ne kadar tam ekran özelliği olsada görüntü kalitesi real player kadar iyi değil.tam ekran video için mobile theatre'i kullanmak daha iyi. ama o da tam olarak tam ekran yapmıyo :)

cankaya

Üye
kolay gelsin arkadaşlar. ilk olarak herhangi bi dosya yöneticisi pro yüklemen gerekiyor teline (tavsiyem fexplorer) daha sonra real one playerle açmak isteyipte açamadığın herhangi bi video nun üzerine gelerek seçeneklerden "birlikte aç" veya "birlikte kullan" gibi komutlardan real one playeri seçmen gerekmektedir. bu işlemin sonucunda telini kapayıp açtığında artık videoların görünür ve real one player açar.

hyper

Üye
fexplorer'da birlikte aç seçeneği yok sanırım. ama smart fileman die bi pro var onda yapabiliosn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt