Video Dönüştürme, Video Bölme, MKV Dosyalarında Varsayılan Dil Ayarlama (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

muratcan1905

Üye
    Konu Sahibi
Video Dönüştürme, Video Bölme, MKV Dosyalarında Varsayılan Dil Ayarlama (Resimli Anlatım)
Bu konu altında video dönüştürme, dual filmlerde hangi sesin öncelikli olacağını seçme gibi konuları anlatacağım.
Mkv formatında olan filmler genellikle dual yani çift seslidir. (İNG-TR gibi). Bunları PC de izlerken sorun olmaz ancak telefonda sorun çıkarabilmektedir. Bu yüzden bunun için mkvmerge programını kullanacağız.Program oldukça basit ve kullanıcıyı yormayan bir arayüze sahip kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca program Türkçe bu da bir diğer avantajı ama ben yine de resimli olarak anlatacağım herkesin rahatlıkla anlaması için. Program sayesinde öncelikli dil ayarlayabiliyorsunuz ve mkv dosyalarını bir kaç parçaya ayırabiliyorsunuz.
Öncelikle bu konuda gerekli olan programı vermek istiyorum.

Video kesmek için bize gereken programın ismi ise Boilsoft Video Splitter . Program oldukça kaliteli herhangi bir kayba uğratmadan filmi parçalar halinde bölebiliyor. Bu program sayesinde 4 gb video sınırını aşmadan istediğiniz filmi atabilirsiniz videoları 4 gb lık parçalar haline getirerek 10 gb lık film bile atıp izleyebilirsiniz. Program pek çok formatı destekliyor oldukça kaliteli bu konuda en iyi kullandığım program diyebilirim. Not: Linkteki program trialdir tam sürüm için özel mesajla benimle iletişime geçin.

Video formatlarını birbirine dönüştürmek için ücretsiz bir program olan FormatFactory i kullanabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3, iatis ve serhat_002

pRime.

pRime.

Üye
Teşekkürler. Bilmeyenler için harika bir bilgilendirme olmuş. Emeğe saygı.

Uruloki

Uruloki

Üye
eveg bilmiyen arkadaşlarımıza yardımcı olur bu teşekkürler

risqkrt

risqkrt

Üye
emeğine sağlık

accman

accman

Üye
Eline sağlık kardeşim çok faydalı bi konu..

SilentOne

SilentOne

Üye
teşşekürler

muratcan1905

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim umarım yardımcı olur

Üst Alt