Video aktarımı.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

myaware

Üye
    Konu Sahibi
Video aktarımı.
arkadaşlar geçen telefondan çektiğim bir video klibi bilgisayara attım. Fakat media playerda izleyemedim. :vur:
Bunu izlemem için ne yapmam lazım. Bilgisi olan var mı?

_GiTaRisT_

Üye
telefondan çekilen videolar 3gp olarak çekilir..bilgisayarda 3gp dosyalarını çalıştırman için nokia multimedia player lazım..

sorun hallolur umarım..

myaware

Üye
    Konu Sahibi
Çok sağol dostum. :artı: Fakat şimdide şöyle bi sorun var; Mail atarken karşıda sorun çıkıyor o yüzden ikisi arasında dönüşterme yapmak lazım. Ayrıca bilgisayardaki videoları 3gp formatına çevirip telefona atılmasına da yardımcı olur heralde.

_GiTaRisT_

Üye
bununda şöyle bir çözümü var..telefonuna avi dosyalarını açabilmen için bir program vardı onu yüklemen gerekiyor..ben 3gp ye çevirmeyi duymadım varsa diğer arkadaşlar yardım ederler zaten..benden bukadar..o programı dosyalar bölümünde bulabilirsin ;)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by _GiTaRisT_@Oct 9 2005, 12:40 AM
bununda şöyle bir çözümü var..telefonuna avi dosyalarını açabilmen için bir program vardı onu yüklemen gerekiyor..ben 3gp ye çevirmeyi duymadım varsa diğer arkadaşlar yardım ederler zaten..benden bukadar..o programı dosyalar bölümünde bulabilirsin ;)
[post=187234]Quoted post[/post]​

war imtoo denen bir program var onu googLe&#39;de yaz kesin çıkar yada <------- aratacaksın..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
imtoo mpeg encoder isimli program tüm ihtiyacını görür ve sitemizin dosyalar bölümünde mevcut ;)

myaware

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by NeedLeFLuff@Oct 9 2005, 11:25 AM
imtoo mpeg encoder isimli program tüm ihtiyacını görür ve sitemizin dosyalar bölümünde mevcut ;)
[post=187380]Quoted post[/post]​
Çok sağol dostum :artı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt